spider man çizgi film - mary jane spoiler

94-98 5 sezon olan serilerde mary jane kayboluyor 4.sezonda galiba.

o mistik kadınla 5.sezonun yanşi son sezonunun son sahnesinde onu bulmaya gidiyorlar ama devam etmiyor sonra. neden?

nerdist.com

buraya göre de bir sürü seri varmış. 1960 70 80lerde.

1999ta bu üstte bhsettiğim 94-98den sonra bir seri daha gelmiş

In this series, scientists discover a planet on the other side of the sun, which looks inhabitable. J. Jonah Jameson’s son John, an astronaut, is sent on an exploration mission but his ship is damaged from an attack by Carnage and Venom at liftoff, and no one has heard from him since. To rescue John, Spidey steals a nano-tech costume from Reed Richards and commandeers a government spaceship

ama konusu böyle. 94-98le ilgisi yok.

7. SPIDER-MAN: THE NEW ANIMATED SERIES (2003)

bu da sanırım ilgili deghil. niye böyle farklı?

bunları

www.imdb.com

seyretmenin sırası var mı. hangileri seyrtmeye deger

farklı bir evrene geçiş yapmış olabilir mi :)

Geçenlerde şöyle (git:onedio.com ) bir yazı okumuştum ve çok ilginç gelmişti bana.
  • josefen  (25.10.17 09:42:06 ~ 09:42:18)
94-98 serisinde

youtu.be

son böyle. bulamıyor.

orda 1971 demiş gerç.i. çizilsdiği tarih belki odur

farklı hikayeleri var evet amadiğerlerindenpek devam etmk istemiyorum sanırım :(
  • Cursed Chico  (25.10.17 13:30:27)