Camasirlari yatak odasinda kurutmak cok mu zararli?

Sartlar oyle gerektiriyor odada kurutuyorum camasir askiligina asip. Uzun sure de boyle olacak. Oda cok kucuk degil iki tane de buyuk pencere var onlari aciyorum camasirlar kururken ama soguk memleket, aksam olunca kapatiyorum tabi. Olur mu bir sey?

yani rutubet olur en fazla. ne kadar uzun bir süre öyle olacak? camları açın hep

  • rajaz  (24.10.17 17:30:26)
@rajaz yeni tasindim ve evle ilgili baska bir sikintim yok o yuzden uzun sure boyle olacak gibi.

  • voyager 1  (24.10.17 17:31:48)
ben de bir süre yaptım bunu hala hayattayım. yalnız bazı geceler rutubetten zor uyuduğum oldu. havalandırma yapmak lazım sürekli ama yapılır yani. havanın kalietsi baya düşüyor iste.

  • AlsterWasser  (24.10.17 17:36:49)
Sonuçta iyi durulasa bile deterjan, kullanıyorsan yumuşatıcı buharı soluyacaksın pencereyi kapattıktan sonra.

Mümkün olduğunca evden çıkmaya yakın zamanda makineyi çalıştır, çamaşırları as öyle çık. Öteki türlü gece boyu solumak elbette zararlı, bir-iki seferden bir şey olmaz belki ama uzun vadede tavsiye etmem.
  • chicha  (24.10.17 17:38:04)
Ben de yaptim onu bir sure. Zararli olabilecegini dusunmemistim.

@cureforlove, yumusatici neden kullanilmamali? Merak ettim.
  • runagain  (24.10.17 18:20:08)
Yumuşatıcılarda binbir türlü zararlı kimyasal madde var. Yumuşatıcı yerine sirke kullanabilirsiniz, senelerdir öyle yapıyorum.

Nemli ortamda bulunmak iyi değil tabii. Nem uzun vadede duvarları bile çürütüyor, vücudumuza ne yapıyor kimbilir. Nem alıcı tabletler var, onlardan kullanabilirsiniz.
  • peggy  (24.10.17 18:38:16)
ben de yumuşatıcılara sövmeye gelmiştim:)

  • sadegazoz  (24.10.17 19:37:33)
arkadaşlar vurmayın öldü
www.hisseliharikalar.com

  • güneyli çocuk  (24.10.17 20:07:40)