iş arama

ilanı görüp insan kaynaklarını aradık diyelim?

ne demek gerekiyor?

ilanı görüp insan kaynakları'nı aramıyorsunuz. gördüğünüz ilana online olarak başvuruyorsunuz, onlar sizi arıyor.

  • dedimmidemedimmi  (24.10.17 14:41:22)
ilan için aradığını söyle, randevu vereceklerdir zaten. gidince görüşürsün. karışık bi durum yok rahat ol.

  • hasmetizm 2046  (24.10.17 14:44:19)
Kardeş bu agresiflik ne böyle. Madem daha önce öyle girdin o zaman neyi soruyorsun anlamadım. Yukarda arkadaşta benim gibi anladı sanırım.

  • bigcaptain  (24.10.17 15:18:37)
yaklaşımları görmek istedim.

bazıları kendini tanıtıyor olabilir. bazıları kısa kesip görüşme istiyor olabilir. o yüzden.
  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (24.10.17 15:24:17)
18546 kişinin başvurduğu bir ilan değilse aramana gerek yok, hele ki ne diyeceğini bilmeyip (buraya sorduğuna göre kafadan "vurucu" bişey olmasa gerek) arayacaksan hiç gerek yok. ik "aaa bak bi de arama zahmetine girmiş, helal olsun bunu alalım" demiyor; hatta buna gıcık olanlar bile var(çünkü ik...)

  • Bruce  (24.10.17 15:28:14 ~ 15:28:25)
Yerine göre değişir. Bazı yerlerin rutini olur. Belli günler görüşmeye ayrılır işler ona göre ayarlanır. Eski çalıştığım yerde selam ilanınızı gördüm diyip gelen çok olurdu ve kimse sevmezdi. Kapıdan yollanırdı internetten başvur diye.

  • jazzabel  (24.10.17 15:50:08)
"Merhaba, ben xx, yy ilanınızı gördüm, işe alım süreci hakkında bilgi almak istemiştim." İyi günler dileyerek kapatın sonra telefonu.

  • archmage mahmut  (24.10.17 17:00:20)