Amerika'da torrent kullanmak...

Private tracker'dan (davetiyeyle üye olunan bi site) indirdiğimiz torrent dosyasıyla çok popüler olmayan bi dizi, film vs. indirmek başımıza iş açar mı?

Bence riske gerek yok. Uyarı geliyor diyordu bizim Amerika'daki kuzen.

  • orient blue  (24.10.17 09:19:35)
Acabilir.

İlk birkac seferde interneti kesip internete girmeye calistiginda “xx dosyasini silmeden internete cikamazsiniz” tarzinda bir sey cikiyor. Tabi bu bes sene oncesinin bilgisi, direk ceza yiyor da olabilirsin simdi.

Netflix var su var bu var...
  • fakyoras  (24.10.17 09:39:46)
VPN kullanarak indir, Amerika'da da kullanıyorlar sonuçta torrent, kullanılmayan bir yer yok.

  • i was made for you  (24.10.17 09:52:21)
en temizi seedbox kullanarak indirmek.

  • sta  (24.10.17 11:39:47)
Ben bir seneye yakın yaşadım orada. Akşam diziyıdum 40-50 tane filmi torrente sabaha kadar iniyodu. Uyarı geldi maille internet sağlayıcı firmadan. Tınmadım. Ertesi gün kestiler interneti. Aradım. Çok fazla veri akışı olduğundan takibe alınmış ve torrent olduğu için kesmişler. Bu suç falan dediler. Dedim ben Avrupa'dan geldim orada çok sıkıntı olmuyodu burdaki kuralı bilmiom bi daha olmaz. Açtılar hemen. Ben daha hiç indirmedim ondan sonra. Hayvan gibi sömürmeden (benim gibi) dikkat çekmicek şekilde kullanılırsa sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

  • fcsm  (26.10.17 16:58:05)