Xiaomi Telefon

Düşük bütçeli telefon bakarken yine bunlara geldik...

Bu markayı kullananlar öneriyor mu? Hangi modelini kullanıyorsunuz hangisini önerirsiniz?

5S PLUS var 5S var ikisini de beğendim gibi. Alınır mı bunlar? Ya da başka ne önerirsiniz?

İkinci telefon olarak redmi note 2sini kullanıyorum. Çok eski bir model olmasına rağmen rootsuz falan gayet güzel iş görüyor. Dual apps özelliği ise muhteşem. ki bahsettiğim telefon kaç yıllık, 5ler çok çok daha iyidir diye düşünüyorum.

  • nickfury  (23.10.17 23:15:56)
Xiaomi Türkiye grubuna gir. Çok bilgi var orada. Ben de redmi note 4 var. fotoğraf kalitesi hariç iyi diyebilirim.

  • 1adam  (23.10.17 23:16:35)
ben de araya kaynayabilir miyim *.*
bataryası nasıl xiaomierin? hemen bitiyor mu, kullanıı yorumlarında bataryayla alakalı çok şey gördüm de.

  • blacksky  (23.10.17 23:18:08)
3 ay önce 1138 tl'ye şunu aldım. urun.gittigidiyor.com

gayet iyi telefon. 2-3 bin vermene gerek yok. yakında 1500 tl olur bu telefon. ben 30-35 saatte bir şarj ediyorum.

www.epey.com
  • xu  (23.10.17 23:19:46 ~ 23:21:53)
Mi5s kullaniyorum birkac ay oldu memnunum.

  • stavro  (23.10.17 23:20:26)
Ben de sorun yok. Batarya süresi oldukça iyi. haziranda aldım. Yine daha edinmedim ama powerbankları da çok tutuluyor. Paketten çıkan kod ile sitesinden orijinalliği öğrenilebiliyor.

  • 1adam  (23.10.17 23:21:22)
Bu mesajı note 4x global versiyondan yazıyorum, xiaomi alın aldırın.

  • anarche  (23.10.17 23:23:07)
xiaomi'nin tek kusuru kamerasi ayni sensoru kullanan baska markalara gore daha kotu fotograf cekiyor internette yazilimdan dolayi yazmislar. kamera cok onemli degilse alin pisman olmazsiniz donma yavaslama sorunu olmuyor.

  • qazwsx  (23.10.17 23:44:16)
@qazwsx kamerası 16 mp. gördüğüm en güzel telefon fotoğraflarını çekti. iphone kamerasından iyi.

  • xu  (23.10.17 23:45:16)
Bulabilirsen oneplus 3 öneririm xiaomi yerine. Xiaomilerin önceki versiyonları donanım olarak iyi ama kasa kalitesi pek iç açıcı değil. Oneplus çok daha kalite kasa, donanım aşağı yukarı aynı, kamerası daha iyi oneplus 3'ün ve saf Android alet.

  • bos gezenin bos ustasi  (24.10.17 00:11:25)
kullanan tanıyorum çok ama çok memnun. ben mi 6 kullanıyorum düşünme al derim.

  • nifak tohumu  (24.10.17 00:27:38)
iphone 6 dan mi5s e geçtim, çok memnunum şimdilik. Batarya konusunda aşmış. gün içinde ha bire telefonla oynarım 1 kez şarj yetiyor. İphone da 5-6 kez ediyordum, valla bak

  • imelih  (24.10.17 00:30:17 ~ 00:31:31)
redmi note 3 pro kullanıyorum bir yıldır. xiaomi candır.

  • soft  (24.10.17 01:06:09)
Mi5 kullanıyorum bir senedir.

Parmak izi, kamera, batarya, kasmayan arayüz, 2k video, alüminyum çerçeve... Ve bunlar emaneten degil en kalite telefonla yarisir.

Tek eksik noktası, eger buyuk sehirde degilseniz aksesuar. Orjinal kılıf, kulaklık girişine kisayol aparatı, orjinal kulaklık, orjinal şarj kablosu, usb-c dönusturucu... Hepsini netten uygun fiyatlara aldım.

Kamerasina kotu diyenlere katılmıyorum. Şakayla karışık Düğün fotoğrafımızı çeker misin diyen oldu, kimisinin nişan videolarını çektim. Manuel modda gece yıldız fotogları cektim. Yani 1100 tl'ye aldım 4 bin liralık kullandım.
  • ismayil  (24.10.17 01:19:25)
Mi5s plus var iki aydir kullaniyorum, gayet memnunum. Birkac yil sorunsuz kullanirim diye tahmin ediyorum.

  • murakami  (24.10.17 09:18:18)
mi5s kullanıyoum hanımda mi6 kullanıyor bence parasının teleonu diyebilirim
5s düşünmeden alabilirsin bataryasından memnunum.

  • basond  (24.10.17 12:44:37)