Erkeğim, otomobile gram ilgim yok. Bende bi problem mi var?

sb.

haha: saçma bulduğunuz soruları es geçin rica ediyorum. laf sokmaya çalışmak daha saçma oluyor.

Olabilir, abimin de pek ilgisi yok.

  • orient blue  (23.10.17 22:30:00)
ben de erkeğim ve otomobile hiç ilgim yok. futbol da sevmiyorum.

not: gayim.

edit: soru o kadar saçma ki, ciddi bir cevap yazmak içimden gelmedi. hatta trollediğini düşünmüştüm. öyle saçma bir soru.
  • rahip janick  (23.10.17 22:30:58 ~ 23:21:25)
benim de futbolla ilgim yok. olur öyle.

  • sutlu nescafe  (23.10.17 22:31:12)
Öncelikle--->erkeklik ve otomobil ilişkisi nedir acaba? bir bağlantı mı var? eğer bunu böyle düşünüyorsan asıl o zaman bir problem var demektir.

Onun haricinde yalnız değilsin benim de yok. ihtiyacımı karşılaması için almak zorunda kalana kadar markaları falan da bilmezdim piyasa araştırması yaparken öğrendim sonra sattım. Şu an hayatım da yine 4 tekerleklilerin bir yeri yok.
  • AlsterWasser  (23.10.17 22:32:41 ~ 22:34:00)
Müthiş bi özellik.
Böle kal.

  • photo85  (23.10.17 22:33:40)
Benim ilgim var otomobillere ama ehliyetim yok. Sınavları hayvan gibi zorlaştırmışlar. Uğraşmamak için kursa gitmiyorum. Bence bu bir problem değil.

  • dissendium  (23.10.17 22:34:28)
Kadınım ve müthiş ilgim var.Bunu ne yapalım?Kendinizi böyle cinsiyet kalıplara sokmayın yahu.Şart değil.

  • maria puder  (23.10.17 22:38:23)
Otomobil, futbol vs. bunları erkeklikle ilişkilendiren, ilgilenmeyenleri hayretle karşılayan kafa yapısına sahip insanları hayatında çok fazla kaale almamanı öneririm öncelikle.

Otomobil konusunda zamanında çok o muhabbetin içinde kaldığım için biraz model vs. bilgim vardı ama pek ilgim yok. Futbol da mesela nereden baksan on küsür yıldır takip etmiyorum.

Problemim olduğunu sanmıyorum, gay de değilim (üstte bir arkadaş belirtmiş diye, yoksa pekala gay de olabilir insan, kimseyi ilgilendirmez), bence sende de bir problem yok.
  • skooma  (23.10.17 22:40:22)
benimde futbola ilgim yok. arabaya da branş gereği ilgim biraz var. arabam olsa daha çok ilgim olurdu.
herkesin hobisi, tutkusu farklı farklı.
kimi kitap okumayı sever kimi film izlemeyi kimi tiyatro seyretmeyi.
kimi bilgisayar oyunu oynamayı sever kimi dışarıda top oynamayı kimi gezip tozmayı kimi oturup saatlerce konuşup nargile içmeyi.
  • kararsızataletfilozofu  (23.10.17 22:59:22)
Babam profesyonel futbolcuymuş. Futbola hiç ilgim yok.

İşi ilgili karikatüre getirmek istemiyorum ama bunlar oluyor, normal :)
  • hayirsiz  (23.10.17 23:01:43 ~ 23:02:50)
ben otomotiv mezunuyum ilgim sıfıra yakın, işte hızlı giden bir iş aleti.
neden? çünkü artık kişiselleşmiş araç üretmiyorlar genel bir tasarımla herkese hitap etmeye çalışıyorlar. sende hiç bir aracı kendine özel hissetmiyorsun. mevzu bu aslında. eskiden böyle değildi.

  • dedim dedim de kime dedim  (23.10.17 23:03:54)
otomobile ilgim yok. sadece çalışma prensiplerini biliyorum mesleğimden dolayı.

futbola da sadece uluslararası organizasyonlarda var. dünya kupası vb.

26m
  • antikadimag  (23.10.17 23:05:48)
ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca...
kedi uzanamadığı ciğer mundar dermiş.

ya da

otomobili amaç değil yalnızca araç olarak görmek...
  • tropik  (23.10.17 23:07:16)
yoo, bence problem yok. arabalara ilgim yok diyemem ama benim de pek üzerinde kafa yorduğum bir mesele değil açıkçası. ülkenin hali ortada. büyük şehirde trafikten gözünü açamıyorsun. 1 araba için 3 araba vergi veriyorsun. benzinlikten cüzdanı bırakmadan çıkmak imkansız. benim gibi ehliyetin yoksa veya öğrenciysen hepten sçtın, bi maaş parasını kursa vermen lazım, o da maaş alıyorsan tabii. böyle bi ülkede arabaya ilgi duymamak, araba istememek, arabayla ilgilenmemek vs. çok da garip değil yani. kaldı ki bu işin erkeklikle de alakası yok.

ben mesela çok isterim arabam olsun, açayım country müzik, çıkayım ankara'dan yozgat-çankırı gezeyim ama hiç açıp da araba fiyatı ya da özelliği araştırmam yani. ne gerek var. nasılsa alamıyom, alabilsem bile mantıklı bi yatırım olmadığının ve lüzumsuz yere pahalı olduğunun farkındayım. dolmuş rulez.
  • der meister  (23.10.17 23:11:38)
Erkegim, otomobil ve futbola ilgim yok. Otomobil binip bir yere gitmek icin aractan otesi degil gozumde. Ucaklara ilgim var ama:) Bir sorunum oldugunu da dusunmuyorum.

Cinsiyet kalibina sokmayin falan degil bu arada. Ortada bir gercek varken senin benim hangi cinsiyeti hangi kaliba sokmaya calistigimizin ya da kaliba sokmaya calistigimizi sanmamizin onemi yok. Otomobile agirlikli olarak erkekler ilgi duyar, bu bir gercek bunun kalibi malibi yok. Otomobil-erkek iliskisi de basbayagi otomobil-erkek iliskisidir. Tipki Futbol-erkek iliskisi gibi. 3-5 tane ornek ile de 100tane ornek yalanlanmaz mesela.
  • stavro  (23.10.17 23:18:24 ~ 23:19:20)
bence problem yok. 25 yaş civarlarından sonra biraz ilgi duymaya başladım. şu anda bile pek anladığım söylenemez.

  • sanat guresi  (23.10.17 23:25:34)
bana niye tik vermedin yav, merak ettim

  • der meister  (24.10.17 00:09:57)
Normal.
32 erkek
Hiç anlamam arabalardan
Merak da etmedim
  • bana her yer cehennem  (24.10.17 00:18:44)
bana da otomobille bu kadar ilgilenilmesi saçma geliyor.

not: şampiyon göztepe..
  • redeath  (24.10.17 08:57:50)
Zaten çok zengin olmayan birinin otomobillere ilgisi olması üzücü. Ya hiçbir zaman alamayacağı arabaların muhabbetini, araştırmasını yapıyor (Ferrari, Bugatti vs), ya da Volkswagen, Fiat, Renault gibi cacık arabalarla ilgileniyor.

Yani en iyisi ilgin olmaması, benim de yok.
  • i was made for you  (24.10.17 09:01:08)
Erkeğim. Otomobillere aşığım. Hatta ailemin tüm engellemelerine rağmen otomobile karşı ilgimde azalma olmadı. Gelin görün ki futboldan ve dahi spordan pek anlamıyorum. Maalesef fitnessa gittiğim dönemlerde de anlamadan hocalarımın talimatlarıyla kendimi idare ediyordum. Sonra da sıkılıp bıraktım. Ancak mevzu otomobil olduğunda çok farklı işler. Ve hatta biraz özgüvenim olabilse daha da farklı olup gerçek bir hobi haline dönüşebilirdi. Olmadı sanırım olamayacak da ancak ilgim baki. :) bu yapı meselesi şahsen ben futbol konuşulan ortamda bile sıkılıyorum.

  • sodakapagi  (24.10.17 13:50:20)
Sanki araba alacakmis gibi, culsuz halimle plazalara gitmisligim bile var. Arabalara ilgim var.
Futbolla ilgim sıfır!..
Gay olabilirim
  • runagain  (24.10.17 18:51:20)
erkek olduğuna emin misin?

  • elorelia  (24.10.17 18:57:20)