Elektrikli kaykay

Arkadaşlar bu cihazlardan kullanan var mı acaba? Bulabildiğim kadarıyla piyasada satılan cihazlar üç aşağı beş yukarı aynı fiyat aralığında ve aynı özelliklere sahip. Sadece Kawasaki marka olanin fiyatı epeyce farklı. Tecrübe eden varsa harika olur. Kısa mesafe ulaşım aracı olarak kullanabilir miyiz acaba bunları? :) (Düz ayak, düzgün yolları olan bir yerde)

Kullanilir aslinda belki guzelde olur ama 8-9 yas cocuklarda like a boss aleti olmaktan oteye gidememis gibi duruyor. bazen sokakta falan rastliyorum ,en cokta tek buyuk tekerlekli olan dalgaya rastladm her seferinde ic tepkim ne yapiyo lan bu ibibik seklinde oluyor.duz ayak guzel yol varsa normal kaykay yap,elektrigi bitmez suyu tukenmez,dunya para verip cop etmene gerek kalmaz.

  • duptıs  (23.10.17 10:43:41)
Kas gücüyle çalışan kaykay ve skuter (Decathlon Oxelo) kullanıyorum aslında ama elektrikli olan baya baya ulaşım amaçlı kullanılabilir gibi duruyor, o yüzden merak ettim :)

  • orient blue  (23.10.17 22:29:18)