[]

Site sidebar ve background resmi yatırmak

Bir tanıdık için kişisel web sitesi kurmam gerekti çok anlamamama rağmen. Wordpressten hazır tema indirip kurdum ama menünün olduğu sidebar kısmına ve back ground için istediğim boyutta resimleri bir türlü koyamadım. Koyduğum da eğreti durdu zaten. Bu işten anlayan zevkli birini bulsam hem resimleri bulsa hem de yerine koysa. Nereden buluruz ve kaça patlar bu iş?
 
bionluk.com

duyurudan kimse uğraşmaz bu tip işlerle.
  • nugre tias  (23.10.17 03:23:44) 
istiyorsanız yapabilirim. sadece bu ikisini istiyorsanız 100 tl ye yaparım.


  • mendelssohn  (23.10.17 12:10:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.