[]

Mercedes anahtar pili bitti sanırım

Kaça değişir bu, bilginiz var mı? Sanayiye ya da servise götürmek şart mıdır? Arabanın dibinden 3-4 kere tuşa bastığım halde araç zor açılıyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.


 
buzluğa koymayı filan denerdim ilk iş.


  • frkr  (22.10.17 09:26:06) 
kendin değiştirsene ben kendim değiştirdim çok kolay. youtubeda videosu var.


  • sta  (22.10.17 09:31:04) 
kendin değiştir derim servise falan gitme kolaydır.
youtube+1

  • basond  (22.10.17 10:18:15) 
20 TL, geçen hafta değiştirdim mercedes için.


  • piotr  (22.10.17 15:37:01) 
herhangi bi otoelektrikci 20 lira civari


  • kveldulv  (22.10.17 16:39:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.