Akp lilerin dava dava dedikleri şey ne?

ne davası bu bahsettikleri?

gündeme göre değişiyor. sabit bişi değil.

  • fyodor fyodorovic  (22.10.17 00:34:55)
İslami ülkede hakim kılmak vb.vb. Türk-İslam ülküsü dedikleri klasik sağcı zırvalıkları.

  • doxanikee  (22.10.17 00:44:10)
genel akp'lileri bilmem de bu işe ideolojik yaklaşanların 28 şubat'ın öcünü almaya çalıştıklarını, o zaman yaşadıkları şeylerin aynısını şimdiki "din düşmanları" için yapmaya çalıştıklarını düşünüyorum.

genelinin bir ideolojisi, davası yok; rte bugün ölse 1 ay sonra seçim yapsan akp'nin oyları en az yarı yarıya düşer.
  • Bruce  (22.10.17 00:49:58 ~ 00:50:16)
eşi dostu iyi yerlere getirmek.

  • nuisance  (22.10.17 00:56:27)
Rantı kendileriyle iş yapan herkese yedirmek.

  • kumulatifvergimatrahi  (22.10.17 01:28:45)
Bruce +1

  • rahip janick  (22.10.17 01:54:22)
simdi itiraz edenler falan olacaktir da milli gorus zamanindan gelen bir sey ve cok da uzun uzun aciklamaya gerek yok.

dava = seriat.

kisa vadede iktidar olmak olur, ab'ye girmek olur, su olur bu olur ama uzun vadede dava seriati hakim kilmaktir. dava icin olduktan sonra butun gunahlar affolur, gerekirse yolsuzluk yaparsin ama dava icin lazimdir o para ve icin rahat olur. seriat icin calisiyorsan allah seni affeder.
  • lanc  (22.10.17 02:01:22)
Bence artik onlar da bilmiyor

  • balpolen  (22.10.17 12:21:09)
@doxanikee milliyetçiliği ayaklar altına alıcam diyen birinin türk islam birliğiyle ilgisi olamaz eleştirmek istiyorsan biraz araştır lütfen.ayrıca insanların görüşlerine şu şu nedenlerden dolayı dayanaksız görüyorum diyebilirsin ama ''zırva'' diyemezsin.saygısızlıktan başka birşey değildir bu.
(git: )www.youtube.com

@nuisance +1
  • tociess  (22.10.17 12:50:31)
iktidarda kalmak. reel bir dava yok. zaten bunun krizini yaşıyorlar bir nevi.

  • zgrydn  (22.10.17 13:18:58)
@doxanikee bu kadar ışte sizin tartışma kapasiteniz. Ne diyeyim bilemiyorum. Adam alenen milliyetçiliği yok sayiyorum diyor sen de gelmis bu adama milliyetci diyorsun ve yine bu adam üzerinde turancilara-ulkuculere laf söylüyorsun. Hocam görüşün nedir bilmiyorum ama seninkiler de 'zırva'...( nasil böyle tartışmak daha kolay di mi ? )

  • tociess  (22.10.17 16:39:39)
@doxanikee şu söylediklerinden fikirlerine ne kadar inandigin ortaya cikiyor zaten. Konuşurken de terbiyeye davet ediyor ve tartışmayı ( ki buna tartisma denilmez ) burada bitiriyorum.

  • tociess  (22.10.17 17:31:29)
lanc +1500
aynı şeyi söyleyecektim.

  • babilbaligi  (22.10.17 22:33:14)