tıbbi işlemlerde çok sıkıntı yaşayan erkek karizması? (tik garantili anket)

bir adam düşünün. avukat, mühendis, iş adamı, mimar vs. adam karizmatik falan.

ama tıbbi işlemlerde çok sıkıntı yaşıyor. popodan iğne yaptırırken korkudan geberiyor, tahlil için bir tüp kan verirken bayılıyor, korkuyor, diş hekimine gitmesi gereken çürükleri var ama ödü patladığı için gidemiyor.

adamın bu durumu karizmasını gözünüzde düşürür mü? ilk başta 100 birim karizması varsa kaç birime iner?

- evet sıfırlar? 0 birime düşürür.

- çok düşürür? 20 birime indirir.

- yarı yarıya düşürür? 50 birime indirir.

- biraz düşürür? 80 birime indirir.

- hiç düşürmez. aynen 100 birim kalır?

KENDİ CİNSİYETİNİZİ de eklerseniz sevinirim.

Çürükleri var -30 puan.
K

  • Lim5  (21.10.17 22:42:06)
Yüzde 30 düşürür. Erkek

  • doxanikee  (21.10.17 22:42:19)
karizmayla ilgisi olmayan bir durum

  • burya  (21.10.17 22:44:08)
%60 karizması düşer.
Ben biraz “erkek erkek” adam seviyorum.
K
  • powerpufgirl  (21.10.17 22:46:12)
aynı anda hem iğne yaptırıp hem kan verebiliyorsa evlenirdim ama aseksüelim.
Karizmayla ilgisi ne onu anlayamadım.

  • nocturness  (21.10.17 22:50:23)
"adamın bu durumu karizmasını gözünüzde düşürür mü?"

adam derken? 27, alfa male
  • benim adim kerim hepinizi severim  (21.10.17 22:54:16)
Erkeğim.

İğne yaptırmak 30 saniye sürüyor. Acı çok az.
Kan vermek 30 saniye sürüyor. Acı çok az.
Diş hekimi işlemden önce iğneyi basıyor, hiçbir şey hissetmiyorsun.

Psikolojik bunlar hep. Nötr.
  • hayirsiz  (21.10.17 23:23:26 ~ 23:24:37)
Karar verebilmek için suits dizisindeki Harvey nin igneden korktuğunu düşündüm. Fakat karizmatik adam zaten karizmatik olarak bu durumu anlatıp bir şekilde atlatırdı. Karizmanin olayı o.
Hiç düşürmez aynı kalır. 27 e

  • kismisolungac  (21.10.17 23:25:17)
karizmatik adam ayaklarının eski havası yok, "ben ne korkucam iğneden iğne korksun!1" diyip türlü bahaneyle iğneden kaçan adamdansa iğne olurken sevgilisini çağırıp elini tutturan erkek yavru kedi minnoşluğunda "kıyamaaağm :(" sempatikliğine erişiyor.

karizma diyince niye insanlarda korkusuz rambo imajı oluşuyor onu da düşünmek lazım aslında.
  • Bruce  (21.10.17 23:33:46)
25 E, bence sıfırlar hocam yani biraz soğukkanlı olmak her zaman avantajdır.

  • norek  (21.10.17 23:48:37)
popodan iğneler, tahliller etkilemez. hem zaten kim bilecek?
herkesin korkusu olabilir.
benim mesela köpek korkum yoktu, gayet normal yanından geçip gidicem derken bi tanesi üzerime saldırdı, o günden sonra çekinir oldum.

iğne korkusu vardır sende ama belki yılandan korkmazsın mesela. bilemeyiz.
dişçi fobin de varsa özel hastanelerde anestezi ile yapılıyor böyle şeyler. benim refleksim var, herkes gibi dişçiye gidemiyorum. oradan biliyorum. zart diye uyuyon, kalkınca çürük mürük kalmıyor.

ama tabi böyle mızmızlanmak, ne bileyim işte saçma sapan triplere girmek söz konusuysa, iğneyi yapacak olan da genç ve güzel bir hanım kızımız ise karizma onun gözünde biraz düşer. normaldir.

(yukarıda da söylendiği gibi; zenginse bana da farketmez. bay,24,izmir)
  • attirmayin makedonun kafasini  (21.10.17 23:48:51)
Ben de aynı derdin bi tık aşağısı var. Benim -50dir. Senin -80. E

  • izmitcan  (22.10.17 00:07:55)
Düşürmez. Her insanın fobisi olabilir. Hatta, müsmükemmel bir robot olmadığı, hepimiz gibi insan olduğu için mutlu olurum. Aynı şekilde, kendine yabancılaşmadığı ve korkusunu bildiği için, bunları itiraf edebildiği için de mutlu olurum.
k

  • aychovsky  (22.10.17 00:09:45 ~ 00:12:52)
Abi ben bir kere mikrop kapıp hastalanmıştım. Acil serviste sabaha kadar 5 şişe serum yedim, gıkım çıkmadı. O zaman 19-20 yaşında falandım. O gece tam karşıma bir tane adam geldi sevgilisiyle beraber. Hemşire iğne yapacaktı adama. Adam hemşireye dedi ki, çok acıyacak mı? Sevgilisi bile tip tip baktı adama. Kız gözünden karizmanın düştüğünü bire bir gördüm. Ben erkek olarak çok abartılı bir korku olmadıkça karizmanın kolay kolay gideceğini sanmam. Dişçiden normalde korkmam ama bazen benim de korktuğum oluyor. Erkek olmak korkusuz bir manyak olmak demek değil. Yüzde 20 diyorum ben.

  • dissendium  (22.10.17 00:16:27)
duruma ve birime göre diyelim.

cinsiyetten bağımsız olarak;

- dişçi korkusu üşengeçlikle karışık şekilde 13 yıldır dişçinin kapısından uğrayamayacak, çürükleri 7'li kanal tedavisine taşıyacak boyutsa: 0'lar. (acımasız puanlama :)

- kan tutması çok engellenebilir olmayabilir: etkilemez

- iğne fobisi: komik gelse de fobi fobidir :) max 80'e indirir.

Tik için teşekkürler! :))

PS: K
  • hana bi  (22.10.17 00:22:58 ~ 00:24:55)
Baskalari ne diyecek,ne dusunecek diye takinti yapan bir kafayi ben bir turlu anlamadim.korkun varsa vardir,ay bu igneden korkuyormus bundan uzak durayim ben diyecek bir biriside varsa cevremde bir an once sektor olup giderse menun olurum.bu insani bir durumdur bendeki etkisi sifir.

Ayrica @hezarfen ede samimiyetinden dolayi bravo.
  • duptıs  (22.10.17 01:23:17 ~ 01:24:23)
İğneden korkan insanın kız erkek farketmeksizin karizması düşüyor gözümde. Herhangi bir katlanılabilir acıdan çok korkmak itici geliyor bana.
25 k

  • pastörizesüt  (22.10.17 01:39:48)
-%60.E

  • regardless of what they say  (22.10.17 04:16:42)
valla ben meslekten karizmaya 100 vermezdim, fobiler kendi sağlığı ile ilgiliyse 60 filan veririm. uçak filansa çok etkilemez ama. kedi köpekten korkuyorsa 40'a kadar yolu var :D

e29
  • otonomo  (22.10.17 04:25:01 ~ 04:25:33)
Kadın, 25. Muhtemelen 20 yaşında da böyle düşünürdüm 30 yaşında da böyle düşüneceğim:
Hiç düşürmez.

  • mojiziku  (23.10.17 19:36:09)