[]

Boş oda aranıyor!

Merhabalar,

Birkaç ay kadar önce benzer bir duyuru açmış, fakat birtakım nedenlerle askıya almak zorunda kalmıştım.

Şimdi kesin olarak:

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi civarlarında (Cihangir - Beşiktaş vb.) boş bir oda arıyorum. Fakat kalmalık değil, ders çalışmalık. "Neden evde çalışmıyorsun" diyecek olursanız, evde yeterli motivasyonu sağlayamıyorum. İşe gider mantığıyla sabah evimden çıkıp gitmeliyim.

Bir de arkadaşım olacak yanımda, eve eşya falan getirmeyeceğiz (Bir küçük masa ve laptop'lar haricinde). Temiz pak düzgün insanlarız, zaten karşılıklı görüşürsek ikna olursunuz.

Uygun fiyatlı öneriler tercihim olacaktır, zira evin güzel olması beni pek ilgilendirmiyor.

iletişim için: eksisozluk.msb@gmail.com

Esenlikler dilerim...

 
Ataköyde erkek öğrencilere yada üniversite mezunu gençlere oda seklinde kiraya verdiğim full esyalı wireless internet bulunan evim var Bir odadaki arkadas mezun oldu ayrıldı onun yerine bir arkadas arıyorumirtibat numaram 05325576527


  • toby  (04.02.10 09:06:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.