Hangi telefonu kullanayim?

Bir adet artik yavaslamks, kanser eden ve astigmat yuzunden hep yanlis butonlara bastigim iphone 5s var.

Bir adet de fp canavari, astigmat dostu, pili mulemmel giden ama devasa boyutuyla kullanimi zor olan ve ayrica kameranin dis yuzeyindeki camin cizilmesi yuzunden mukemmel kamerasi cop gibi fotograf cekmeye baslayan motorola g4 plus var.

Benim icin insani telefon boyutu iphone 5s'tir. Ama cok yavas. Kasa olarak ideal boyutta ama goremiyorum yazilari. G4 plus ise cok buyuk ve kamerasi cop oldu. Ben ne yapayim simdi? Param yok. Baska telefon alamam.

Derdimi sevelim, ilgilenelim guzelce.

iphone 5S'i tertemiz sıfırlayıp metin boyutunu büyütp kullanın.

  • supergirl  (20.10.17 00:43:17)
G4ün camını düzeltme yolu arardım. Zor bir işlem değildir bence

  • glamdr1ng  (20.10.17 02:32:38)
telefonlarda zamanla yavaslama diye bir sey olmaz kolay kolay o yavaslama yazilimsaldir. fabrika ayarina dondurun ya da ios downgrade imkani varsa deneyin.

  • toua tokuchi  (20.10.17 02:37:24)