Stromae - Te Quiero klibi

Selamlar, geçen gün de sordum gerçi, bjk maç saatine denk geldiğinden hiç cevap yoktu.

Stromae'nin bu klibini anlayan anlatsın lütfen? Kafedeki kız ve evlendiği kız aynı kız mı? Kafedeki mikrofon, set, yönetmen rol olayları nedir? Aynı kız değilse yasak aşk falan mı yaşıyor, seni seviyorum falan niye nakarat gidiyor, kavga, intihara teşebbüs falan var sonunda, gafam yanıyo anne.
www.youtube.com
ceviri.alternatifim.com

kızla tanışıyolar, çocuk yapıyolar, sonra ilişki sıçıyor. klasik ilişki döngüsü. sonunda eleman yeniden yalnız kalmak istiyor. aralardaki mikrofon, reji gibi şeyler de espri olsun, hareket gelsin diye. kızı arada değiştirmeleri casting şakası olabilir. bu izledikleriniz gerçek değil, klip çektik biz işte böyle rejimiz var castımız var biz nasıl istersek öyle oluyor demek istemiş olabilirler.

neticede kısa film değil, klip işte. çok da takılma. sırf dikkat çeksin diye arka arkaya konmuş, müzikle uyumlu halde edit edilmiş görseli kuvvetli imajlar bütünü. uyduruk da olsa bir sürekliliği olsun diye konulu yapmışlar.
  • sir gawain  (19.10.17 18:28:31 ~ 18:36:11)
@sir gawain valla ne bileyim baştaki o güzelim kızın öyle çirkinleşeceği aklıma gelmedi.

  • speedy  (19.10.17 18:35:30)
yanlışın var kız baştan da çok çirkin

  • killerbee  (19.10.17 19:24:37)
Flört döneminde herkes mükemmel rolü yapar, mikrofon yönetmen olayları ile ona çağrışım yapılmış. Müziği kökleyip Del piero diye nakaratları eşlik ederdim. 5-6 yıl öncesine götürdü

@killerbee fıstık gibi kız la neresi çirkin, çocukları çirkin dersen ona katılırım bak, bırak eminönüne dilenirler valla youtu.be youtu.be
  • freedonia  (19.10.17 21:30:11 ~ 21:47:14)