Ankara'da Ucuz Fotokopi Merkezi

sevgili ekşi duyuru halkı

yüksek lisans tez, anket vb. bilimum eziyetim için 8500 sayfa fotokopi çektirmem gerekiyor. ankara sınırları dahilinde önerebileceğiniz, tanıdığınız yada bildiğini hatta sahibi olduğunuz bir yer ve fiyat önerileriniz var mı?

konur sokakta leman'ın yan taraflarında (galiba ezgi çay evi'ne inen aradaydı) bi yer var. sayfası 15 kuruş gibi bişeydi. 5 senelik öğrencilik hayatımda daha ucuzunu bulamadım ben.

oralara gidince kafanızı biraz kaldırıp yukarı bakın, bi binanın 2. katıydı...
  • sezercik yavrum benim  (01.02.10 17:33:46 ~ 17:39:37)
kızılaydan sıhhiyeye dogru giderken zafer çarşısının arkasında adil han ın en üst katında bi fotokopici var. ben orayı tavsiye ederim.
bir kaç ay öncede böyle bi soruya aynı cevabı vermiştim ve benimle aynı fikirde olan çok insan olmuştu.
tavsiye ederim..
  • andorei  (01.02.10 19:11:27)
hacı orası ben gittim kapanmış sonra lemanın karşısında bi fotokopici gördüm orasıda 2 kuruşa aldı çıktıyı bana çok ucuz geldi konur 9-4 418 18 82

  • firatankara78  (21.01.11 15:51:37)
kızılay izmir 2. caddede taner copy center var arkadaşlar ankara da en ucuz fotokopiyi orada bula bilirsiniz.

  • getto06  (05.02.12 22:28:53)
  • jemjum  (05.02.12 22:48:06)