[]

fransadan schengrn alıp italya ya gitmek

kapıda girerken soruyorlar mı neden fransa ya gitmedin italya ya geldin diye ya da hadi girerken sormadılar çıkarken sorun olur mu ?
 
çıkarken olmazda girerken sorarlar.


  • mikahakkinen  (19.10.17 17:16:55) 
bu sekilde giris yapan yuzlerce insan var, giremeyen tek tuk insan da var.

cikarken problem yasayan yok denecek kadar az.

tekrar fransa'dan schengen'e basvurursan, giris yapmaman olumsuz etki yapabilir (yapmayan da var)

secim senin yani :)
  • brkylmz  (19.10.17 17:19:07) 
Vizeyi hangi ülkeden aldıysan o ülkeye giriş yapmak zorundasın, fransadan italyaya geçebilir, oradan türkiyeye dönebilirsin, ama direkt italya'ya gidersen giremezsin


  • yanginmerdiveni  (19.10.17 17:39:10 ~ 17:44:04) 
yunanistan vizesi ile ilk girişi almanyaya yaptım. sorun olmadı.


  • veys zimmer  (19.10.17 17:42:40) 
girerken biraz soru sorabilirler ama çok düşük bir ihtimal. her hâlükârda girersin.
Bir daha Fransa'dan vize alırken kısa süreli ve tek girişli verebilir.
Bu dediğimi Fransa pek yapmaz ama İtalya fenadır.
Girerken sorabilecekleri sorular da kaç paran var, nerede kalacaksın tarzı şeyler.
  • tiny penny  (19.10.17 17:53:51) 
soru sorma ihtimalleri her zaman var. hello sir diyip hiç bir şey sormadan damgayı basma ihtimalleri de var. bunlar şans işi.


  • argent dawn  (19.10.17 18:00:23) 
Farklı kombinasyonlarla bininci kez sorulan bir soru.
Cevap: sorma hakları var büyük ihtimal bir şey olmaz memurun insiyatifine bağlı fakat bir şey olmayacağını kimse garanti edemrz.

  • but that was just a dream  (19.10.17 21:02:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.