Saç dökülmesi hakkında finasterid - rogaine

Saç dökülmesi icin finasterid - rogaine köpük

kullananlar ve köpük rogaine mevzu hakkında konusalim istedim .. acaba proscar (fin.) kullananlariniz var mi , yan etkileri 1-2 yıl kullandiginizda yasadiniz mi ? Son 1.5 yıldır saclarimin rahat %40 ‘ini falan kaybettim sizce 0.5 mg ..vb kullanayim mi (hap 5 mg 10 a bolecem) yoksa yan etkileri ve uzun kullanım gerektirdigi icin bıkrayım da kel mi kalayım güzel güzel

Not: vitamin eksikliği yok, son 2 yılda 58kilo verdim ama buna baglayan bir doktor gormedim .. troid ve karaciger değerlerim ..vb güzel ..Bu arada bende kaş ve kirpik de dökülüyor o kısmı çözemedim .

finansterid kullanıp boşuna ağırlık taşıma.

  • ayaklibalik  (19.10.17 16:38:18)
minarel ve vitamin kaybindan oluyor genelde kilo verdikten sonra ama ilgincmis.

  • damba  (19.10.17 16:49:37)
hızlı kilo verme durumunda vücudun iç stres yarattığını ve saç dökülmesi yaşanabildiğini söylemişti benim bir doktorum. 3 sene önce 2 ayda 8 kg falan vermiştim.

şöyle bi entrim vardı eksisozluk.com
  • awlmi  (19.10.17 18:29:26)
saçlarım dökülmeye başladığında rogaine kullanmaya başladım. dökülmeyi durdurduğunu görünce 2 yıl falan devam ettim. sonrasında etkisi azalmaya başladı ama tam da o noktada beyaz saçların oranı öyle bir arttı ki dökülme kendi kendine büyük oranda durdu.
Yani demek o ki o saç illa dökülüyor ama rogaine birkaç sene zaman kazandırır. Benim durumumda epey kurtarıcı oldu o birkaç yıl.

edit: başka bir medikal durum varsa bu dediğim geçerli değil tabi. normal saç dökülmesi için konuştum.
  • chavezding  (19.10.17 18:35:03 ~ 18:37:29)