rossman'dan al diyeceginiz

neler var? aksam ugrayacagim da.

kadınsanız ped. facelle benim gibi alerjik bünyeyi huzura kavuşturmuştur.

sıvi deodorant. alüminyum tuzu içermeyen... markasını unuttum şimdi. çok memnundum ama...
  • balik kraker  (19.10.17 13:06:58)
kışın kullanmak üzere kendi minik güneş kremlerinden alabilirsiniz.

  • balik kraker  (19.10.17 13:07:33)
Oda kokuları iyi bayağı, şeftalili bir tanesini kullanıyorum, hafif hafif alttan bir yaz havası verdi. Kahve makineniz varsa en ucuz kağıt filtre orada sanırım.

  • whoosie  (19.10.17 13:09:37)
Kozmetik alacaksanız Alterra ve Rival de Loop

  • peggy  (19.10.17 13:09:47)
Rival de loop'un far ve rimel bazları. İkisi de cok başarılı.

Bir de tablet şeklinde çamaşır suyu. Ben tuvaletler için hep bundan kullanıyorum artık.
  • fraise  (19.10.17 13:11:42)
@fraise tablet camasir suyu iyimis. klozete atiyoruz, bekleyip sifonu cekiyoruz seklinde mi?

pedler ordan hep. sampuan da.

@kobuzchu dun aldim ikisinden de :) bugun unuttugum seyler icin bir daha gidicem.

oda kokusu ne marka?
  • jimicik  (19.10.17 13:16:52)
Aynen üzerinde yazıyor zaten nasıl kullanılacağı. Beyaz çamaşırlar, lavabolar için de kullanılıyormuş ama ben hiç kullanmadım şimdiye kadar.

  • fraise  (19.10.17 13:21:29)
Kutu kağıt mendil. Kendi markası olan, Aloutte gibi bisey.

Selpak’tan kaliteli ve bi tik daha ucuz
  • fever  (19.10.17 14:05:39)
oda parfümüne baktım da sitesinde yoktu, o rafta zaten şeftalili bir tane var ama yaseminli sprey falan da iyi.

  • whoosie  (19.10.17 14:09:29)
www.rossmann.com.tr

kahve filtresi de diğer yerlere göre daha uygun.
  • inheritance  (19.10.17 14:31:40)
vegan/vejetaryen iseniz Türkiye'de online sipariş haricinde raflarında vegan jelibon olan tek market rossmann. Vegan yahut vejetaryen değilseniz almayın ama çünkü biz zor buluyoruz zaten:(

  • unionall  (19.10.17 15:05:59)
*çöp torbalarını sürekli buradan alıyorum
* kapaklı plastik kavanozda renkli lastikler var 5-6 tl ama çok sağlamlar tavsiye ederim ben değişik amaçlarla kullanıyorum . saç tokası ya da açılmış makarna cips gibi ürünlerin paketini sıkıştırmak amaçlı.
*alouette kağıt mendiller çok iyi ve ucuz
*diş macunu alıyorum bazen çok ucuz lavabo ve muslukları süper temizliyor
  • devilone  (19.10.17 15:15:43)
ben tuvalet temizleme için bir ürün alıyordum. tras köpüğü gibi çalkalayıp sıkıyorsunuz kozmetik içine. köpük oluyor. memnundum.

3 sene oldu rossman görmeyeli. stoklarım falan bitti hep unuttum ürün isimlerini :/
  • balik kraker  (19.10.17 15:45:32)
wc ile ilgili domol tablet sprey vs

  • fenasi kerim  (19.10.17 16:13:51)
perlodent diye bir elektrikli diş macunu fırçası satılıyor. onlardan alma. sahte diş fırçaları. dönüyormuş gibi yapıyor ama aslında dönmüyor.

  • silver apple  (19.10.17 16:38:41)
Domol marka temizlik mendilleri çok kullanışlı oluyor. Özellikle cam silmek için olandan arabada bulunduruyoruz mutlaka.
Çamaşır yumuşatıcılarından hiiiiç memnum kalmadığımı belirteyim bir de. Kokusuna aldanıp satın aldım, yıkayınca br koku oluyor nr bir yumuşaklık.

  • physcos physcos  (19.10.17 16:41:55)