Armut sitesi

Evimi taşıtacağım. Dediler ki armut.com'dan teklif al. Girdim bilgileri vs, teklifler geliyor. Firmaların sitedeki sayfalarına giriyorum, kullanıcı yorumları bildiğin reklam gibi. Yani tamam adamlar rica ediyordur, bizim için yorum yapın, önemli diye ama öyle yorumlar var ki adamın kendisi yazsa abarttım biraz der.

sorum şu, bu kullanıcı yorumları yalan olabilir mi, yani adam, kendisi ya da bir yakınına önce ilan açtırıp, sonra teklif verip, sanki taşımış gibi yapıp, sonra yorumu kendisi yazabilir mi?

Şiddetli Tavsiye: "oğlum taşınmayın"

o söylediğinizi tabii ki yapabilir. aralardan olumsuz yorumları seçmeye çalışın. olumsuz yorumu az olanla devam edin.

  • himmet dayi  (19.10.17 09:34:21)
aman diyim armut.com'dan uzak durun.
sağınızda solunuzda taşınıp da memnun olan birisi varsa onlardan bilgi alın.

  • teritori  (19.10.17 10:46:38)
Nakliye firmaları için teklifinizi buradan alın: www.enakliyat.com.tr

Ben 2 ay önce denedim ve memnun kaldım.
  • a day at the races  (19.10.17 11:30:59)
% 99 fake o yorumlar. hele bazıları o kadar rahat ki aynı kelimeyi her yorumda yanlış yazmışlar. bunu farkedince arayıp iptal etmiştim randevuyu.

  • tuyra  (19.10.17 11:37:24)
Olumlu yorumları yok sayıp sadece olumsuz yorumları okuyun, ancak o şekilde fikir edinebilirsiniz. Bu durum tüm eticaret siteleri için geçerli. Paranın döndüğü yerde yorumlar her türlü satın alınır, reklam ajanslarından ısmarlanır veya eş dosttan rica edilir.

  • mikro patlama  (19.10.17 11:50:23)
haydaa içime kurt düşürdünüz.

Armut'tan daha önce 2 hizmet satın aldım. Bir bulaşık makinesi taşıttım, bir sefer de bir su işi için tesisatçı çağırdım ikisinin de az sayıda ama iyi yorumları vardı. 100 ve 150 tl 'lik işlerdi.

İlk kez büyük bir işe giriştim, gradrop yaptırıyorum 2.000 TL'ye. Bir sürü olumlu yorumun içinde 2 olumsuz yorum vardı, ölçü aldılar beklemedeyim, ay sonunda teslim edeceklerdi bakalım ne olacak
  • nevrochaotica  (19.10.17 11:57:37)
armut.com'dan boyama teklifi almistim. dunya para istedi gelen boyacilar. kendim boyadim ben de. baska alternatifleri degerlendirin.

  • tabudeviren  (19.10.17 12:07:37)
Çeşitli içerik/makale yazdırma sitelerinde yorum yazdırma işleri de oluyor, farklı insan isimleri vs sallayıp yalan hizmet/ürün yorumu yazıyorsun. O sömürü işimden sonra hiçbir sitedeki yoruma inanamaz oldun. :/

  • Sulfoxaflor  (19.10.17 20:59:17)