hayatıma nasıl heyecan katabilirim?

çok sıkıcı bir hayatım var. hayatımda aksiyon yok. heyecanımı kaybettim. tavsiyeleriniz nedir?

ölümü ensende hissetmen lazım, ama onu yaparken ölürsen kötü.
örnek; 180le giderken direksiyonu kırmak, paraşütle atlarken iplerin dolanması, dağa tırmanırken ayağın kayması...

  • zebragibi  (18.10.17 23:49:03 ~ 23:49:55)
kıyafet giyip uçanlar var. onlar gibi uçabilirsin. giyilen kanatlar. ama patates olabilirsin.

  • tukenmez adam  (18.10.17 23:49:50 ~ 23:50:00)
Yeni kisiler yeni ugraslar lazim.

  • i m sick tired  (18.10.17 23:51:34)
kuştepeye gidip gözüne tekin olmayan birini kestir, ya arkadan yaklaşıp enseye bi şağlak ya da önden yaklaşarak erojen bölgeye cücük hareketi yaparak uzaklaş.

  • zetina dikis makinesi  (18.10.17 23:55:57)
neden böyle olduğunu anla, o sorunu çöz.

  • dutyemişbülbül  (18.10.17 23:59:30)
benimle takil

  • the rainmaker  (19.10.17 00:01:24)
dostun varsa o çözer yoksa dost edin. Diğer heyecanlar anlık. adrenalini alıp saklama gibi bir lüksün de yok.

  • kaosu  (19.10.17 00:01:39)
o kadar yanıt arasından en mantıklısı at yarışı oynamak görünüyor :D

  • booty hunter  (19.10.17 00:55:54)
Bu uç öneriler günümüzü etkilemez maalesef. Daha günlük şeyler yapmalısın. Misal challenge yap kendi kendine. Bugün 5 kisiyle tanisacagim, bugun coraplarimi farkli renkte giyecegim, her gun baska bir yerde cay icecegim... Hayal gucune kalmis. Bir de samimi oldugun kisilerle jackass tarzi oyun oynayabilirsin.

Evde craft işleri, amatör deneyler yapabilirsin: nette bolca mevcut.

Arduino gibi şeylerle ugrasabilirsin.

Adrenalin sporlarıyla cok zor.
  • ismayil  (19.10.17 01:13:04)
at yarışı oyna 1200-1400 de cherı cherı ladye tüm koşularda tek at:D

  • regardless of what they say  (19.10.17 03:51:07)
Aynı şarkıları, benzer film ve kitapları okuyup dinliyorsanız yenileriyle değiştirebilirsiniz.

Yanında sıkıldığınız insanlar varsa sorunu çözün veya uzaklaşın.

Sevdiğiniz aktivitelerden bir liste yapın. Bu tavla veya monopoly oynamaksa onu yapın. Go-kart veya yamaç paraşütü ise o olsun.
  • EasyTiger  (19.10.17 08:30:16)
kasayı yan yatır.

  • paudi  (19.10.17 10:10:53)