online dizi izleme sitesi

online dizi izleme sitelerinden beklentiniz nedir?
hangi özellik olursa hep ordan izlerim dersiniz?
diğerlerinden ayrılması için ne gibi özellikleri olması gerekir sizce?

İngiliz dizileri olsun. Kaldığım bölümü görebileyim. Bu özellik çoğu sitede var ama düzgün çalışmıyor. Kaldığım dakikayı da görürsem tadından yenmez

  • Fusha  (18.10.17 21:43:05)
Benim icin, android chrome uzerindeyken videoya basili tuttugumda videoyu indirebilecegim bi player olsun harika olur. Sesi seviyesi yuksek olsun icerisindeki videolarin. Izledigim yerin altinda kac sezon var, kac bolum var gorebileyim. Kaldigim yeri hatirlasin. Yeter.

  • baharat  (18.10.17 21:43:24)
Reklamı olmasın illa olacaksa az olsun. Bir sonraki bölüme geçme butonu olsun. Bol çeşit olsun. Play butonuna basınca abuk sabuk sayfaları açmasın. Milletin organlarını görmekten bıktık. Sesi yüksek olsun

  • hernezıkkımsa  (19.10.17 01:31:49)
Yorum kısmı iyi olsa işe yarayabilir. Alt yazı kapatılabilmeli

Video player sade ve güzel olmalı.ileri geri sarma çok önemli bence
  • foster  (19.10.17 01:40:19)
üye girişi olsun. her üye izlediği dizileri seçsin. dizinin yeni bölümü çıkınca bildirim gelsin(isteğe bağlı mail de gelebilir) hatta ara sıra kullanıcının zevkine göre yeni dizi önersin. bir de reklamın boku çıkmasın.

  • lideraydin  (19.10.17 01:50:09)
Altyazı seçeneği tr/en
İngilizce altyazılı izlemek istediğim diziler oluyor

  • sadegazoz  (19.10.17 20:20:27)
evet altyazıyının kesinlikle 2 seçenekli olması şarr bence de. peki aynı anda 2 altyazı olsa nasıl olur?

  • ayrıl coco  (19.10.17 21:24:08)
2 altyazı hiç olmaz, görüntüyü bozar.
Algı noktalarını dağıtır.

  • sadegazoz  (20.10.17 12:41:39)
peki login olduktan sonra ne gibi kullanıcı özellikleri istersiniz?

  • ayrıl coco  (20.10.17 12:54:16 ~ 12:54:27)
historyi çok gözüme sokmasın, şunları izledin diye,
açıp 5dk.sına baktığım diziler oluyor, gereksiz kafa karışıklığı

  • sadegazoz  (08.11.17 22:18:50)
login olduktan sonra sadece takip ettiğim diziler seçeneği yeterli bence, minimalist bir insanım:)
sade tasarım, reklamların etrafa çok yayılmamış olması o siteyi tercih etmemdeki ilk sebep oluyor.

  • sadegazoz  (08.11.17 22:23:30)
1080p izlemek istediğim dizileri sitelerde bulamadığımda indiriyorum

  • sadegazoz  (08.11.17 22:25:22)