11.11 / Black Friday indirimleri

şimdi bu indirimler geçen senelerde internet ve mağazalarda günlük mü oluyordu yoksa o haftayı kapsayan bir kampanya şeklinde mi?

aslında isminden anlaşılacağı gibi o güne özel bir şey ama daha öncekileri hiç bilinçli takip etmediğim için bilenlere danışmak istedim.

bir de türkiye'de 1500 lira olan ps4 yurt dışından 1100 e alınır mı?
türkiye'deki de ithalatçı garantili, yani yok desek yeridir.

yoksa distribütör garantili olup da 1800 lira olan ps4 11.11 ya da Black Friday'de kaça düşer tahminen?

4-7 kasım'da almanya'da olunacak.

Geçen gün amazon da ps4 slim 1tb 2 kol fifa 18 = 1250₺ ye satıldı uzun bir süre.

İndirimler bir gün de kalmıyor genelde haftaya yayılır geçen sene öyle olmuştu. Donanım haberi takip et daha güzelpaylaşımlar oluyor.
  • gozu acik sevisen yahudi  (18.10.17 16:19:10)
Onbir onbir n11. Hepsiburada yirmibes filan galiba

  • Cursed Chico  (18.10.17 16:56:49)