[]

Hep aynı rüyayı görmek, niye ki ?

Merhabalar, rüyamda hep eski sevgilimi görüyorum. Barismisiz hep bir yerlere yetişiyoruz vs bı olay. Bu sefer baristigimizi neden annene söylemedin diye bir şey sordu. Çok net hatırlıyorum ruyayi. Ayda birkaç kere görüyorum ben bu adamı ayrılali 15 ay geçti :d unutmamak gibi bir durum yok bence ayrilmaui ben istedim zaten.
 
wish fulfillment rüyaları bunlar.

düşünmekten kaçındığın şeyleri rüyanda görüyorsun. "acaba barışsak ne olurdu, olur muydu, çevremdekiler duysa neler derdi" gibi düşünceler geçmiş aklından. bunları kafandan uzaklaştırmışsın ama rüyandan uzaklaştıramamışsın. bu o adamı hala sevip sevmediğini göstermez, sadece aklında soru işaretleri kalmış.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (18.10.17 14:52:51) 
Bilinçaltın biraz takıntı yapmış adamı.

+1 istanbul
  • mrsnpr  (18.10.17 15:06:46) 
bilinçaltının ortaya çıktığı yerler rüyalar oluyor, ne kadar bilinçli davransak da çoğu seçim aslında bilinçaltının yönlendirmesi ve bilincin bunu rasyonelleştirmesi şeklinde gerçekleşiyor. ve rüyalarda bol derece imgeleme de olur yani o adam senin için neyi simgeliyordu bunu düşünebilirsin cevabı bulmak için, hangi tarafına iyi geliyordu, o gittiğinden beri ne eksik, neyi arzuluyorsun, hangi isteğin karşılanmıyor vs. buna düşünerek cevap vermek zordur hissel bir şey genelde. çoğu rüyada @istanbul kanatlarımın altında'nın dediği gibi bir istek, arzu tatmin edilir. kişi olarak değil de duygu olarak düşünürsen bir ihtimal bulabilirsin, bulacağın şey de seni dağıtabilir ama:)


  • ilkot  (18.10.17 17:45:11) 
unutamamışsın unutursun. biraz tatil yap yeni ortamlara gir çık kafanı dağıt.


  • lcha  (18.10.17 18:51:45) 
Tamamen bilinçaltı rüyalar. Neyi düşünüp uyusam rüyamda onu görüyorum.


  • hernezıkkımsa  (19.10.17 01:45:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.