[]

n11'de alışveriş yaptıkça puan kazanılıyor mu?

"Alışverişlerinizden kazandığınız Puanlar 30 günde; yeni üyelik, alışveriş yorumu, ürün yorumu, e-posta, kısayol ile kazanmış olduğunuz Puanlar ise 45 gün içerisinde geçerliliğini yitirir."

Alışverişlerinizden kazandığınız puanlar derken ben alışveriş yapılan tutarla orantılı bir puan anlıyorum ama daha önceki alışverişlerde hiç öyle bir puan yüklenmedi.


Bu arada kredi kartı puanından bahsetmiyorum.

 
ilk başlarda vardı puan olayı sonra kaldırdılar.


  • mr.goodcat  (17.10.17 18:02:32) 
kupon geliyor ama suresi cok kisa yani tam hatirlamiyorum ama 1-2 hafta icinde kullanmazsan siliniyor.


  • robokot  (17.10.17 18:33:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.