[]

20-28 Ekim, İstanbul'da, sevgilimle kalabileceğim yer?

Merhabalar gönül dostları, hâlden anlayan değerli insanlar...

Bir el atın be! Biricik sevgilimle aylar süren bir hasretin ardından, bu tarihler arasında buluşmaya karar verdik. Kendisi Türk-Alman Üniversitesi'nde (Beykoz) okuyor. Mümkünse sabahları okuluna gitmesi fazla problem olmamalı bu sebeple (kendisi 2 aktarma ve 3 ayrı araç gerektiren bir yer için bile "olur canım dert değil" demişti de, yine de zorlanmasını istemem tabii).

20-28 Ekim arasında kiralık daire olur, otel olur vesaire, kalabileceğim uygun bir yer arıyorum.

Bu tarihler arası için 900 liraya dek bütçem var. Birikim yapmıştım yazın bu parayı. Bir de 250 TL limitli öğrenci kredi kartım var. Ama gelin görün ki, Sahibinden gibi yerlerde uygun fiyatlı görünen günlük kiralık daireler, bana ya "O fiyat 0-1 saat için, 0-2 saat için geçerli, gece kalırsan 5 katı" gibi saçmasapan şeylerle geliyorlar karşıma, ya da Trivago gibi yerlerde bulduğum oteller okula epeyce uzaklar.

Koca İstanbul'da kalacak yer bulamadım yahu (daha fazla parayı basabiliyor olsaydım elbet bulurum da, öğrenci hâli malum).

Gerçekten yardımınıza muhtaç kaldım. Şimdiden en ufak yardımlarınız için dahi çok teşekkür ederim efendim.

 
günlük kiralık evlere güvenmeyin.

airbnb bakın. pazarlıkla filan belki uygun bi yer düşer.

oteli 100 liraya bile bulsanız yeme içme derken çok aşar bütçenizi.
  • elorelia  (17.10.17 16:22:40) 
@kalinda94 @elorelia
Ben duymamıştım hiç airbnb'yi, önerileriniz için çok teşekkür ediyorum efendim, derhal araştırıyorum. Çok çok sağolun. ^^

  • eksi was here  (17.10.17 16:33:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.