Smart tv tavsiyesi

49"-50" ultra hd smart tv almak istiyorum fakat karar veremedim.
2500-3000 civarlarinda lg ya da samsung dusunuyorum. Pek anlamiyorum açikcasi.
Daha cok Netflix icin kullanicam, internetinin hizli olmasi önemli.

Su modeli begendim aslinda
www.vatanbilgisayar.com

Nasil sizce tavsiye edebileceginiz daha iyi bir model var mi ?
Tesekkürler.

49uj651v tavsiye ederim..

43uj701v vatan stoklarına girmeye başladı.. teknosa stoklarında zaten vardı.. yakında 49uj701v geliyor..

vatan %18 kdv kampanyasını beklersen uygun fiyatlardan sahip olabilirsin 49uj651v'ye..

bu sene olacak mı bilmiyorum ama black friday 11.11'de yaklaşıyor..

webos 3.5 bulunan tv'leri tavsiye ederim.. akıllı kumanda ile çok hızlı bir internet deneyimi yaşatıyor.. 49uj651v'nin içinden çıkmıyor ama servislerden kuruluma geldikleri sırada 100 tl bir fiyatla sipariş verebiliyorsunuz..

701'de harman kardon ses dizaynı var, 651'de yok..

samsung kristal panel, lg ips çift katman korumalı panel..

lg arayüzü bana daha basit geliyor..

- - -

edit: uh770v ve uh850v hariç uh serisinden uzak dur.. lg'de bu iki model hariç 2016 tv alınmaz.. 2017 modelleri için "verdiğin fiyat aralığında" yukarıdaki tavsiyelerim geçerli..

karşılaştırma;
www.epey.com

- - -

biraz mide bulandırayım;

www.youtube.com

neyse şimdiden hayırlı olsun.. :D
  • synche  (17.10.17 00:35:06 ~ 00:49:10)
@synche çok teşekkürler, ozaman samsungu da eledim:) ya 49uj651v alıcam ya da biraz daha bekleyip 49uj701v
O linkini gönderdiğim de baya uygun gelmişti aslında özelliklerine göre ama diğerlerini araştırıyim ozaman:)

  • carmenta  (17.10.17 01:03:11 ~ 11:56:53)
Telefon samsung ise kesinlikle samsung alın.
Bence samsung arayuzu daha iyi gibi.

  • isott  (17.10.17 06:20:46)
@isott iphone kullaniyorum+ ipad ve apple tv

  • carmenta  (17.10.17 10:28:54)