[]

Hangi Macbook Modeli Artık Alınmaz Eskimiştir

Sıfırı taramalı tüfekle saldırıyor bütçeye malum.

İkinci el alınacaksa kaç yılı, hangi modeli alınmalı/alınmamalıdır?

Benim için performanstan ziyade kucakta şarjı uzun gidecek, youtube ve alışveriş siteleri gezdirecek donmadan. Arada bir de dizi film izletecek. Fazlasına gerek yok.

Bıktım Windows laptoplardan o nedenle Macbook olmalı.

 
ssdli olmayan her model eskimiştir.


  • valkin rockefeller  (16.10.17 23:02:19) 
Air yeter gibi sana, ssd olsun, yılı çok önemli değil zaten iki senedir güncellenmiyordu geçen haziran güncellemişler.


  • i was made for you  (16.10.17 23:09:31) 
ipad sanki daha iyi bu dediklerin için.


  • sta  (16.10.17 23:10:57) 
Unibody olmayan her model eski.


  • empty man  (17.10.17 01:30:22) 
Harddisklilerin hepsi eski sayilir. Flash bellekli (apple'in ssd muadili gibi bi teknolojisi) herhangi bi modeli uzun sure gorur isini, 128 degil de 256gb hafizali model olursa daha iyi olur tabi.


  • yuto  (17.10.17 03:31:24) 
2010 sonrası pro'lar ve air'ler hala alınabilir. ihtiyaca göre ssd ve ram takviyesiyle gayet güzel kullanılır.


  • battal gemalmaz  (17.10.17 13:40:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.