Söğütlüçeşme'den Pendik YHT Gar'a ulaşım var mı?

Merhaba,

Sabah saat 7 de trenim var avrupa yakasından nasıl oendik gara geçerim? Saat 6 dan önce metro hatları açılmadığı için metro ile ulaşım sağlayamayacağım. Söğütlüçeşmeye metrobüs ile geçip ordan direk toplu taşıma varmıdır?

tavşantepe metrosuna binip pendik durağında inersiniz, ordan da minibüsle gara gidebilirsiniz.

  • sedat peker in yegeni  (16.10.17 17:40:03)
@sedatpekerinyegeni saat 6 da başlamıyorum çalışmaya metro? Söğütlüçeşme de inersem sanırım kadıköye binmem lazım, 6 da binersem yetişemem.

  • ugrcn  (16.10.17 17:45:02)
Oyle olursa metrobusten uzuncayirda inip tavsantepe metrosuna binersiniz.

O olmazsa minibusler hep var. ne kadar surer bilmiyorum ama.
  • kuehles blondes  (16.10.17 18:00:50)
@kuehlesblondes Metrosuz direk söğütlüçeşmeden ulaşım yok sanırım

  • ugrcn  (16.10.17 18:18:19)
uzunçayır-pendik arası yarım saat-35 dakika falan. 6:10 gibi uzunçayırda olacak şekilde karşıdan binseniz olabilir gibi geldi. bu arada minibüs de var doğru diyor @kuehles.

  • sedat peker in yegeni  (16.10.17 18:19:39)
Rıhtım'a in söğütlüçeşme'den, e-10 yahut 130a'nin 6'dan önce olan seferlerinden birini kullanarak pendik köprüsüne gidersin, oradan da ister yürürsün ister varsa minibüs taksi vs. ıett'nin sitesinden kadıköy kalkış saatlerine bakabilirsin.

  • austra  (16.10.17 18:30:57)