tecrübe edindiğiniz sigarayı bırakma yöntemleri

nelerdir ve ne kadar başarılı olabildiniz ?

aslında ben paket alıp paketi aynı gün bitiren bir adam değildim. Ama baktım ki paket alma sıklığım artıyor ve ileriye dönük sigaranın bana daha da zarar verecek o zaman bu şeyden bir defada kurtulmak için tövbe ettim. belki buradaki çoğu kişiye saçma yada aptalca gelebilir ama namazla oruçla işi olmayan bir adam olarak tövbe ettim. Canım artık istemiyor.

  • silah taciri  (16.10.17 17:39:38)
Bir akşam bir arkadaşım "hadi bugün sigarayı bırakalım" dedi. "Yok ya bırakmayalım, ne bırakıcaz şimdi" diye itiraz ettikten sonra ikna oldum, "tamam hadi bırakalım" dedim. İki yıl oldu.

  • kobuzchu kiz  (16.10.17 17:40:04)
biraktiktan sonar arkadastan bir firt almamak

  • jimicik  (16.10.17 17:42:36)
e-sigara 7 sene once bir kere denedim bir daha sigar aicme ihtiyaci hissetmedim bir kere bile.

  • robokot  (16.10.17 17:43:39 ~ 17:56:52)
e-sigara+1

  • beetlejuice  (16.10.17 17:55:48)
bırakmayı istememin sebeplerinden biri de maddi kayıp. e-sigara pek cazip gelmiyor ama yine de cevaplar için teşekkürler

  • concretestep  (16.10.17 17:59:46)
valla ben ilk denemede allen carr yöntemi ile bırakıp 1 sene içmemiştim. ondan sonra bana hiçbir şey tesir etmez oldu, 4-5 kere denedim en fazla 1 hafta sürdü. en son sikerün lan diyerek 3 hafta ölsem de içmemek için kendime söz verdim. ilk birkaç gün ciddi kriz geçirdim ama her seferinde sözümü tutmak için sabrettim bir de yanımda şişe şişe soğuk su tuttum. her aklıma geldiğinde suya saldırdım. şu an 4 ay oldu. çok daha rahatım. bu öyle bir lanet ki ölene dek aklının bir köşesinde duracak. beni fiziksel olarak ciddi manada etkilediği için içmemek zorundayım. inş tekrar başlamam.

  • lazpalle  (16.10.17 18:12:24 ~ 18:12:44)
Uzmanlar polikliniği bakırköy/istanbul. Mora terapi diye bir şey.

Annem ve babam ikisi de bıraktılar çok şükür. Biri 43 diğeri 45 senelik içiciydi.
  • EasyTiger  (16.10.17 18:37:16)
@EasyTiger fiyatları mesaj olarak atabilir misin ?

  • concretestep  (16.10.17 18:41:17)
Herkes bilsin yazayım.

600 tl. Pazarlık yapılabiliyır.

Sizi bir cihaza bağlıyorlar. 1,5 saat civarında sürüyor. Birkaç gün sonra bir daha gidiyorsunuz. Çıktıktan sonra 3-5 gün fiziksel yorgunluk hissediyorsunuz. Bizimkiler hep yattılar.
  • EasyTiger  (16.10.17 19:24:44)
(bkz: wellbutrin)

  • zebragibi  (16.10.17 19:33:48)
(bkz: Kabak Çekirdeği)

İstisnasız ofis masam da,evim de,arabam da tutuyorum.Oh miss

Nefes almanın,havanın,suyun,yemeğin tadı bu kadar güzel olamaz dedim ilk başlarda.İnanın hayat çok güzel bu illet olmadan
  • smokee  (16.10.17 20:28:31 ~ 20:30:43)
champix. kesin çözüm.

  • ayaklibalik  (16.10.17 23:53:47)