VFS Global'den Hollanda için randevu almak?

Kasım başı için randevu almaya çalışıyoruz ama Kasım randevuları kapalı gözüküyor şu an. Bu sistem hakkında bilgisi olan var mı, ne zaman açılmış olur acaba?

uçuş gününe 15 gün ve daha az kala süreler için vizeye başvuramazsınız

edit: şu cümleden ne anladınız gerçekten merak ediyorum. atıyorum uçuş 15 kasımda ise 1 kasımdan itibaren başvuramazsın. 1 kasımdan önce de 90 gün olayı var
  • alm est  (16.10.17 12:38:51 ~ 13:55:28)
@alm est yok öyle bir şey. ben her zaman 1-2 ay kala alıyorum vizelerimi.

  • grrrrrrrrrr  (16.10.17 12:44:38)
90 güne kadar başvurabilirsiniz, 15 diye bir şey yok. doludur belki arayıp sorun durum acilse bence.

  • c1b2k3  (16.10.17 13:39:55)
geçen hafta internet üzerinden randevu almaya çalışırken benzer bir sorun yaşadım, telefonla arayıp randevu aldım.
belki sistemde sorun vardır bir deneyin isterseniz..
*dolduğunu zannetmiyorum ben aradıktan 1 hafta sonrasına alabildim randevuyu, kasım başı müsaittir hala.
  • asisamus  (16.10.17 13:48:23 ~ 13:49:12)
bir ihtimal ekleyeyim; o gunler tr'de ya da hollanda'da tatile denk geliyorsa kapali oluyor.

  • cinsiikinoktaustustesapik  (16.10.17 13:51:34)
Dediği doğrudur değildir bilemem ama @alm est'in dediğini kimse anlamamış sanırım. Kasım'a 15 gün kaldığı için randevu alınmıyor demiş. Yani hangi ara başvurup alacaksınız ki vizenizi gibisinden de denilebilir.

  • panda yuva yapmis sogut dalina  (16.10.17 13:57:15 ~ 13:58:08)