[]

Dizüstü bilgisayar tavsiyesi

2000 TL'ye kadar canavar gibi bi dizüstü tavsiyesi bekliyorum sizden canlar. Bu konuda pek bi bilgisizim, kullanip begendigiz, veya surda kampanyasi var dediginiz urunler varsa bekliyorum.

[Cok ters bi saatte yazdim biliyorum fakat umarim cevap gelir]


 
www.eksenbilgisayar.com

6 aydır çatır çatır kullanıyorum. ama magzaya gıt pazarlıgı yap oyle al. helede benim gibi nakit alırsan ve doların indiği günü fırsat bellersen 1550 ye bile alırsın. ben öyle yaptım şahsen. asusun fiyat performans oranı ıyıdır. zaten makınanın donanımı okudugunda anlayacaksın. vatandan alma ne alırsan eksen bılgısayardan al cok ıyı fıyat verıyorlar.
  • afjeo  (01.02.10 04:04:44) 
Vatan Bilgisayar'da Packard Bell TJ75 modeli var. Core i5, 6GB RAM, HD5XXX serisi ekran kartı falan... 1900 lira peşin fiyata satılıyor.


  • alperz  (01.02.10 08:02:22) 
Vatandaki TJ75 dün önceki gün 1660 tı. İndirim hala sürüyorsa onu al. Yada Asus un N61Vn280BD modeli var. Yanlış hatırlamıyorsam bazı yerlerde 2000 liralık etiketi var. Üstte tavsiye edilen asusun ekran kartı daha iyi olanı. Ben olsam Asus u alırdım.


  • iustitia omnibus  (01.02.10 10:20:43 ~ 10:21:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.