kindle sorusu

yurtdışında türkçe kitap bulma zorluğu çekiyorum, o yüzdden sorunu kindle ile çözmeyi planlıyorum. türkçe karakter sorunu ile ilgili bazı yorumlar gördüm.

Daha önce türkçe karakter sorunu yaşayan var mı ? (pdf dosyalarında)

@konusma ben konusuyorum daha bitirmedim hocam Pdf'i direkt kindle'a atamıyorsunuz zaten derken?

buradaki kindle da
•Supported formats: kindle format 8 (azw3), kindle (azw), txt, pdf, unprotected mobi, prc natively; html, doc, docx, jpeg, gif, png, bmp through conversion.
diyor
www.argos.co.uk
  • speedy  (15.10.17 21:23:17 ~ 21:24:54)
kindle pdf destekliyor diye biliyorum ben.

  • facebook  (15.10.17 21:24:16)
Atabiliyorsunuz pdf'i ama okunmuyor. Eger kitap okuyacaksaniz zaten epub'ini bulmak mumkun oluyor. Pdf'i de Calibre ile donusturup atabilirsiniz ama ben cok verim alamadim.

  • evrim halkasi  (15.10.17 21:31:41)
PDF'i kindle'a direkt atabiliyorsun. hatta çok kolay bir şekilde kendi amazon email adresine email atıyorsun ve o da kindle'ına yüklüyor. hatta istersen onu kindle formatına çevirebiliyorsun email aracılığı ile. başlığa convert mi ne yazıyordun hatırlamıyorum. amazon'un websitesinde var tüm ayrıntılar.

  • sen git ben geliyorum  (15.10.17 21:31:58)