Traş makinesi tavsiyesi istiyorum mümkünse.

Soru başlıkta, açıklama altta:

Uzun zamandır (7-8 yıl) remington marka bir adet trimmer kullanıyorum, (bilmeyenler için; sinekkaydı traş yapmayan klasik 0 numara saç kesiminde kullanılan bir alet) ancak pilinin uzun süre önce tükenmesi bir kenara artık sakallarımı da yolmaya başladı kendisi.

dolayısıyla, kullanıp memnun olduğunuz bir adet (sulu, kuru fark etmez :p) traş makinesi tavsiyenize ihtiyacım var.

Not: her klasik ekşici gibi top sakal sahibiyim, ince çalışabilmem lazım yüzümde...

kullanmadım ama bu aletten istiyorum bi tane iyi deniyor diye o yüzden kullanmamama rağmen öneriyorum:

urun.n11.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.10.17 13:07:54)
@proletarier; ürün güzel görünüyor lakin yorumlar pek iç açıcı değil sanki?

  • uyuzcan  (15.10.17 13:13:17)
n11 yorumlarını boşver yabancı sitelere falan bak. türkiye'de böyle ürünlerin sağlıklı yorumlarını bulabileceğin neresi var bilmiyorum da ben yabancı sitelerde daha bilinçli insanların yorum yazdığı yerlerde beğenildiğini gördüğüm için güvendim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.10.17 13:19:35)
ben de arıyorum.

5 sene bunu kullandım. www.hepsiburada.com şimdi bozuldu. tekrar aynısından mı alsam, başka bişey mi bilemiyorum. trimmer seti olarak çok iyi ama diğer tıraş makinem braun'u 15 yıldır kullanıyorum, bu 5 yıl gidebildi.
  • yetkili birine benzeyen abi  (15.10.17 13:45:58)
www.vatanbilgisayar.com

ben bunu kullanıyorum birkaç yıldır, çok memnunum. fakat hiç sıfırlamıyorum sakalları onu da belirteyim.
  • vedatchilipeppers  (15.10.17 13:50:19)
Philips norelco 7000 series

  • baldur2  (15.10.17 14:03:10)
@baldur2; marka model için net aramam başarısız oldu, link gönderebilir misiniz?

  • uyuzcan  (15.10.17 14:11:57)
  • baldur2  (15.10.17 14:15:20)
www.teknosa.com

Şunu kullanıyorum, önceki makinelerimde en büyük sıkıntı fişe takılı çalışmamasıydı bu çalışıyor. O bence çok önemli. Bataryası da iyi gidiyor.

Waterproof diyor ama hiç denemedim.

Vücut kesme başlığı da var, ayrı bir cihaz almaktan kurtardı beni. Ama philipsinkinde falan kafa oynuyor galiba bu oynamıyor ama bıçağın yapısı şekli aynı.

Bir de not, ben aldığımda 149tl idi 199 olmuş:/
  • rodriguez2  (15.10.17 15:11:07)
www.vatanbilgisayar.com
bunu aldım, üstüne bir de kampanyayla bunu (www.vatanbilgisayar.com) 150 tele gibi bi fiyata aldım, mutluyum şu an.
Herkese teşekkürler öneriler için...
  • uyuzcan  (15.10.17 15:19:31)