[]

Ankara - kalacak ev aranıyor

Merhaba,

21 yaşında öğrenci kadın birey Çankaya'da (ya da Kızılay'a kolay ulaşılabilen bir yerlerde) bir yıllığına kalacak yer arıyor. Çevrenizde evine ortak arayan varsa iletebilirseniz çok makbule geçer.


 
ben ev arkadaşı ararken çaresizlikten facebook gruplarına kadar düştüğüm zamanlarda kadın ev arkadaşı arayan çok insan(yine kadınlar tabii) görmüştüm bayağı iyi evlere uygun kiralarla hem de. erkek konusunda ciddi çöplük facebook grupları da dişi bireyler için uygun bence.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.10.17 13:45:07 ~ 13:50:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.