Instagram'daki doktorların neden bu kadar kadın takipçisi var?

Merhabalar, sosyolojik bir soru sormak istiyorum, Instagram'daki erkek doktorların neden bu kadar fazla kadın hayranı var acaba? Bunun sebebi nedir?

en az 10 bin maas, ortalama ustu zeka, itibar falan. bir doktor sokakta çevirdiği 10 kizdan dokuzuyla evlenir

  • partizan  (15.10.17 11:39:11)
Saglikla ilgili bir sorun yasadiklarinda hemen sorabilmek icin.

  • crown  (15.10.17 11:39:12)
peki kızlar kim de doktoru hak ettiklerini düşünüyorlar? erkek doktorların evlenmesi için kadın doktor yok mu? kızlar akıllı da erkekler salak mı?

  • frodox  (15.10.17 11:40:29 ~ 11:40:50)
biraz vicdansız değil misiniz? ülkede 45 milyon erkek varsa bunların hepsi aynı anda doktor olamaz sanırım.

  • frodox  (15.10.17 11:42:43 ~ 11:43:42)
diş doktoru dışında hiçbir doktoru takip etmiyorum, o da diş problemim olduğundan :x

  • expressive  (15.10.17 11:45:47)
Para

  • baldur2  (15.10.17 11:53:56)
Olm uyanin artik, kadin pesinde kosacaganiza para pesinde kosun, kadinlar sizin pesinizden kosacaktir. Birakin bu sapyoseksuel ayaklarini, tip onemli ayaklarini. Her sey para.

  • baldur2  (15.10.17 11:56:23)
valla para peşinde koşan bir canlının peşinden koşmak istemem şahsen, yalnız kalırım daha iyi.

  • frodox  (15.10.17 11:59:02)
Sizin duymak istediğiniz cevap: çünkü kadınlara para olsun, doktor avukat gibi ünvan olsun. Kadınlar özellikle de türk kadınları cahil kezbanlar olduğundan doktor falan gibi laflar duyunca hemen soyunup "erkeğim, gel al beni yiğidim" diye sevişmek istiyor. Hepsi karaktersiz pislikler, allah belalarını versin. Gel rakı içip fırsat olsa erkeklik neymiş nasıl gösterirdik o kadınlara ondan bahsedip kendimizi aklayalım.

Benim vermek istediğim cevap:
1) Sanane arkadaş, bir bitmediniz saçma tespitlerinizle ha.
2) Böyle cahil cinsiyetçi erkeklerle vakit geçireceğime doktorla geçireyim diyor olabilirler.
3) kadın doktorları takip eden kadınlara veya erkeklere dair de istatistiğiniz var mı? Böyle sadece kendi argümanımızı destekleyen bilgileri sunarak tartışma yapılmaz.
4) bu doktorlar Estetik/plastik cerrahi gibi toplumsal beklentiler gibi sebeplerden kadınların ağırlıklı tercih ettiği alanlardaysa normal. Detay, fiyat, gelişme öğrenmek istiyorlardır.

Ama daha çok 1.

Edit: çok amatör bir trollsünüz. Biraz daha yaratıcılık, biraz daha emek.
  • sopiro  (15.10.17 12:05:38 ~ 12:13:09)
sunduğunuz argüman sadece karşıt olmak amaçlı. tutarlı bir argüman değil ne yazık ki.

  • frodox  (15.10.17 12:09:59)
Sopiro+1

bir kadın olarak instagramda takip ettiğim 2 doktor var. birisi burun ameliyatımı yapan cerrah diğeri de param olsa ameliyatımı yaptırmak istediğim cerrah. ikisine de hayran değilim ama bir tanesinn yaptığı burunlar tam bir şaheser. hayranlığım işine ve sayfasında yorumları okuyorum kimse adama yazmıyor herkes ben de gelip size ameliyat olmak istiyorum harikasınız vs diyor. e ne diyecekti başka? kadınlar estetik cerrahlarına tabii ki hayran olacaklar hepsi onların ellerinden gelecek güzelliğe hayranlar aslında. Herkes para için yazmış da bu kadar kadının instagramdaki doktorlara belki parasını yerim mantığıyla hayran olduğunu düşünüyorsanız sizde de problem var bence.
  • eksi sozlugun tatli insani  (15.10.17 13:37:48)
Allah kitap estetik doktorları

  • jazzabel  (15.10.17 13:40:38)
erkekler arkadaşlarını ve güzel kadınların sayfalarını takip ediyor. geri kalan her şeyi kadınlar takip ediyor zaten.

  • cilekli krep  (15.10.17 13:44:22)
Estetik cerrahlarda yok sadece

  • frodox  (15.10.17 20:49:04)