IOS App Template

Merhaba IOS kurtlari,

Web sitemin birebir icerigine sahip, hatta mumkun olsa verileri direkt siteden alacak, site guncellendikce guncellenecek (olmuyosa elle yapariz), baska da bir fonksiyonu olmayan basit bir IOS App yapmak istiyorum. Bir suru bedava web CMS var etrafta ama IOS App icin benzer bir altyapi ve bedava arayuz bulamadim. IOS App kodlamayi bilmiyorum, malum isim de bu degil. Ama gerekirse kasar yaparim ama hakkaten fazla da vakit ayirmak istemiyorum.

Sizin bildiginiz, bu isi basitce halledebilecegim bir bedava wysiwyg mantiginda yazilim ya da servis veya free kod ve tasarim template imkani var mi bu iste?

Ek bilgi: Sitem wordpress, MySQL db.

Icerik de iste klasik hakkimizda, urunler(ust kategoriler, alt kategoriler ve urun sayfalari) ve iletisim sayfalarindan ibaret.
  • kartonpiyer  (14.10.17 23:05:28)
en basit cozum wptouch ve web view gibi gorunuyor

  • elvan abeyiylegezse  (15.10.17 02:03:37)