Avm çekilişlerinde hile yapıldığını düşünüyor musunuz?

Geçen Taurus avm nin çekilişine katılmıştık daire veriyordu incekte kazanan avm sahibinin yeğeni çıkmıştı mesela, sonra Facebook'ta çok olay olmuştu

Sizin düşünceniz nedir?

türkiye sınırları içinde düzenlenen her türlü çekiliş, yarışma, şans oyunlarında hile yapıldığını düşünüyorum.

  • mr.goodcat  (14.10.17 14:28:37)
olmasa şaşarım. tr'de hilesiz hurdasız yapılan çok çok az sayıda şey var muhtemelen.

  • doxanikee  (14.10.17 14:37:30)
Anadolu Efes fan club'ın küba tatil çekilişi vardı. 5 kişiyi sırayla belirliyorlardı. İlk çıkan 2 kişi aynı soy isimli çıkınca facebook gruplarında elemanın biri isyan bayrağı çekti hile var filan dedi. Her nedense 3. çekiliş ona çıkınca sesi kesildi :)) Milli piyango dahil hepsine şüpheyle bakmak lazım.

  • koskoca kirpi  (14.10.17 14:54:38)
geçtim avm'yi bankaların dahi çekilişlerinde hile hurda var. hatta bir ara işbankasının ki olay olmuştu sözlükte.

  • giovanne  (14.10.17 14:55:31)
Yapmışlardır. Niyr yapmasınlar. Arkadaşımın ablasına araba çıktı avm çekilişinden gerçi. Arkadaşın arkadaşına dondurmadan lamborghini çıktı bi de. Kesin değil ama çoğunda hile vardır.

  • glamdr1ng  (14.10.17 15:01:43)
Valla o işte hile vardır. Kayseripark avm de düğün zamanı 20 bin liralık alışveriş yaptık, 100 lira üstü çekiliş vardı araba veriyolardı, babayı aldık. Kazananlarda avm yöneticilerindendi:d

  • England  (14.10.17 15:43:55)
benim bir tanıdığıma hakkaten çıktı bu avmlerin verdiği arabalardan. kolay kolay hile yapabileceklerini sanmıyorum çünkü bu araba çekilişlerini avm içinde ki dükkanlar aracılığı ile yapıyorlar yani amaç müşteri çekmek e bu noktada araç avm yöneticilerine ya da avm içerisinden birine çıkarsa avm içersinde ki bütün dükkan sahipleri bu işe ses çıkarır gibi geliyor bana.

  • anqarabebesi  (14.10.17 15:54:01)