Güneş gözlüğünüz kaybolsa

Kafanıza ne kadar takarsınız?

3 gün önce kaybettim ve hala aklımda. Hala tekrar tekrar bakıyorum olabilecek yerlere. 100 lira vermiştim. Çok içime battı ya. Alınca uzun süre kıyamadığımdan eskisini kullanmıştım. Bundan sonra gözlüğe 40 liradan fazla verirsem nolayım.

2 hafta önce alıp bebekler gibi baktığım 300 lira tutarındaki kulaklığımı geçen gün kaybettim.

beterin beteri var diyelim.
  • thugster  (14.10.17 01:13:59)
sakınan göze çöp batar. mesela ben ilk zamanlar gözlüğe çok iyi bakıyordum, kabına koymadan çantaya atmıyordum sonra saldım iyice. gözlüğü 200 liraya aldım bu yüzden kaybolsa çok üzülürüm.

  • uyusam iyi olur  (14.10.17 01:19:04)
Valla bende üzülürdüm yüz lira için değilde çok severek aldıysam. Birde şöyle bir gerçek var ki sakınan göze çöp batar.

  • hernezıkkımsa  (14.10.17 01:19:42)
100 tl ise çok dert etmezdim herhalde ama çok severek aldığım ve 250+ olsa yas tutardım. Yalnız bundan sonra önlem olarak kaybetmemeye özen gösterin derim ben 40 tl lik gözlük ne kadar korur gözünüzü yada ne kadar iyi korur diyeyim.

  • eksi sozlugun tatli insani  (14.10.17 01:21:35)
kullandığım bir aksesuar olmadığı için açıkçası zkimde olmaz.

  • der meister  (14.10.17 01:22:19)
Ben de mi bandımı kaybettim,yastayım.Bulamayınca deliriyo insan,miktar kaç olursa olsun.Ben aldıgımda 84 tl idi,şimdi 119'a cikmis:(((Butun evi aradim yok.Kisacasi ne olursa olsun kaybetmek berbat.Yine de cana gelmesin,

  • maria puder  (14.10.17 01:28:39)
Benimki special edition bin küsüre almıştım kaybetsem piyasada bulamam su an fena kafaya takarım heralde

  • all girls dream  (14.10.17 01:30:51)
100 liralık herhangi bir şeyi kaybettiğim için kendimi paralamam. Ama... Camıyla beraber 1500'e gelen bir gözlüğüm var. Sarhoşken yanlış kaba koyup unutmuşum. Hiç de bakmıyordum ararken o kaba. 3 ay kayıp sandım mesela. Bulduğumda geri evden kaçan çocuğum geri dönmüş gibi sevindim.

  • jack of hearts  (14.10.17 01:57:56 ~ 01:58:38)
Gecen ay ben de 600 liralik gozlugumu kaybettim. Bir daha asla oyle pahali bir sey almiycam. Simdi hala gozluksuzum. Cok igrenc bir duydu.

  • Traveller  (14.10.17 01:59:54)
Herhangi bir gözlük için biraz üzülürüm, birkaç güne de geçer ama 1 seneden fazladır her gün kullandığım ve hayatımda inanılmaz bir manevi değeri olan bir gözlüğüm var. Onu kaybetsem oturur ağlarım herhalde.

  • ms brownstone  (14.10.17 02:33:03)
Ben 25 liraya aldığımı kaybetmiştim kahrımdan duramadım 1 ay :D ama çok güzeldi ben çok severek almıştım :(

  • turuncu tonlarda  (14.10.17 02:33:41)
2 sene önce 300'e aldığım gözlüğü bir ara kaybettiğimi sandım. Gideyim yenisini alayım madem dedim. Aynısı için 600 benzer, beğendiğim modeller için 450-500 civarı fiyatlar söylediler, gözüm acıyarak ya da gözümü kısarak yaşarım daha iyi dedim. Haliyle bulduğumda çok sevinmiştim. :)

  • nawar  (14.10.17 02:50:13)
Bir yildir her arabaya bindigimde calanin yedi sulalesine kufrediyorum.ayni gozlugu nereyi aradiysam bulamadim.uretimden kalkmis,ikinci elini bulsam alacam ama yok.bu saatte tekrar calana kufrediyorum.

  • duptıs  (14.10.17 03:32:35)
Bedavaya da alsam kaybolursa üzülürüm. Yüzüm küçük diye her gözlük yakışmıyor. Yakışan 3 tane var. 2si annemin gençliğinden kalma 30 senelik gözlük. Kaybolacak kırılacak diye takamıyorum.

  • jazzabel  (14.10.17 03:49:31)
Ben sürekli kaybettiğim için fazla kafaya takmıyorum.

  • [GODDARD]  (14.10.17 04:15:12)
Moralim bozlur biraz. Iyi para verdim.

  • stavro  (14.10.17 10:15:47)
Üzülürüm ama çok takmam, dünya malı işte. Hayat bu tarz şeylere üzülmek için, çok kısa.

.
  • kartallar yuksek ucar  (14.10.17 11:30:04)
100 tl'ye gunes gozlugumu var yav.

  • sizofren06  (14.10.17 11:35:59)