[]

abiye elbise dezenfekte etme yöntemleri

soğuk suda sabunlu suda biraz bekletmek abiyeye zarar verir mi? kuru temizleme harici önerileriniz nelerdir?
 
su spreyi sisesinin icine birkac damla beyaz sirke geri kalani icme suyu olacak sekilde doldur, ozellikle kokan yerleri tamamen islanmayacak sekilde fisfisla, sonra havadar bir yere as, evde votka varsa ama aromasi falan olmayan sade duz olanindan ayni sekilde onu da kullanabilirsin.
diger bir secenek gun boyu uv isinlariyla steril olacak sekilde kapali balkon gibi bir yere asmak, resmen gunes isigiyla yikiyorsun.
baska bir secenek buhar veren bir aleti biraz mesafeli tutarak sanki utuler gibi etrafinda gezdirmek, bunu birden fazla kere yapman gerekebilir.
  • mavicorap  (13.10.17 17:45:39) 
Ben bir zararını görmedim. Hatta abiyelerin kirli kısımlarını sabunla çitileyip, tamamını ılık sabunlu suda bir müddet bekletiyorum, sıkmadan fazla suyunu alarak, sererek kurutuyorum. Kola gerektirmeyen abiyeleri kuru temizlemeye vermeden evde temizliyorum.


  • elikası  (13.10.17 18:27:45) 
Düsük ısıda makineye atılabilir 30 derecede falan


  • hernezıkkımsa  (13.10.17 18:46:01) 
@mavicorap+1

Yalnız saten tarzı su lekesi tutan bir kumaşsa sıvı ve buhar olmaz, güneş tek seçenek.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (13.10.17 19:42:27 ~ 19:43:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.