[]

Bu vize kısıtlaması sadece Türkiye'den yapılan başvurular için değil mi?

Yani mesela Ukrayna'ya gidip oradan vize başvurusu yapsak olmaz mı?
 
tv de ukrayna veya gürcistandan yapılabileceğini söylemişti. Ama ya oturma iznin ya da çalışma iznin olmalı orada. Prosedürlerle birlikte 1 ayı bulurmuş vize çıkması.


  • e bana nick birakmamissiniz zalimler  (13.10.17 00:03:36) 
bana gönderdikleri mailde oturma izni veya çalışma izninden bahsetmediler. Bende aynı soruyu mail yazmıştım onlara.

Recent events have forced the United States Government to reassess the commitment of the Government of Turkey to the security of U.S. Mission facilities and personnel. In order to minimize the number of visitors to our Embassy and Consulates while this assessment proceeds, effective immediately we have suspended all non-immigrant visa services at all U.S. diplomatic facilities in Turkey. We hope it will not last long, but at this time we can’t predict how long it will take to resolve this matter.

It’s a suspension of our consideration of new visa applications. If you want to apply for a visa at another U.S. embassy or consulate outside of Turkey, you are free to do so.
  • facebook  (13.10.17 00:36:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.