[]

Euroleague maçlarını izleyebileceğim Pub arıyorum.

Gençler, Euroleague maçlarını izleyebileceğim sessiz sakin bir Pub arıyorum. Ortam olmasına gerek yok, sessiz sakin ve orta fiyat skalasında olsa yeter. İstanbul Şişli, Mecidiyeköy, Gayrettepe, hadi eni sonu Beşiktaş civarlarında... Var mıdır tavsiye? Özellikle Anadolu Efes maçlarını izleyen bir güruhu da varsa tadından yenmez :) Deplasman maçlarını izleyemiyorum.
 
Belki de yok öyle bir yer. Mekanda aynı saatte dandik bir futbol maçı bile olsa tercih futbol oluyor. Hadi diyelim o saatte futbol maçı denk gelmedi, işletmeciye rica edip açtınız yayını, bir müşterinin mırın kırın yapıp 'bu ne yaa, gral fm falan yok mu' diye çemkirmeyeceğinin garantisi yok. türk takımı çeyrek final ve yukarısını görmedikçe zor biraz ülkemizde bu iş.

yine de dışarıda izleme kültürüm olmadığı için çok da ahkâm kesmek istemem ama görebildiklerim bunlar.
  • onemoremile  (13.10.17 08:14:08) 
levent özdilek parkta bir sports pub var. ismi oleayrs tarzı bi şey olması lazım. zannımca orda izleniyodur.


  • bizansa karsi memleket takimi  (13.10.17 08:57:00) 
Beyoğlu'ndaki Varuna Gezgin yayınlanan her euroleague maçını istisnasız yayınlıyor, ama ses vermeden.


  • kral lear  (13.10.17 11:27:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.