[]

Ataşehir Kadıköy sarı dolmuş güzergahı?

Selamlar. Şu üçünü merak ediyorum.
Soru 1. Ataşehir - Kadıköy arası çalışan sarı dolmuşların güzergahı
Soru 2. Ortalama ne kadar süreyle geçerler, yol üstünden yolcu alırlar mı?.
Soru 3. Bir de gece kaça kadar çalışıyorlar?

Teşekkürler..

 
1. İlk durağı mozaik çarşı, oradan başlayıp Ataşehir bulvarı üzerinden Bilfen'e kadar gidip sola döner ve Palladium'un ordan e-5'e bağlanır.
2. ve 3. Bu soruların cevabı çok muallak. 3 yıldır rutin olarak Ataşehir-Taksim dolmuşunu kullanıyorum, arada da Ataşehir-Bostancı dolmuşunu kullanıyorum. Açıkcası biraz kafalarına göre hareket ediyorlar ama sanırım bu 3 sarı dolmuş arasında en sık geçen Kadıköy dolmuşu.

  • a day at the races  (12.10.17 23:53:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.