Google hatırlatıcı ve etkinlik hakkında

Ayın 30unda şu faturayı yatırmayı hatırlat diyeceğim. Her ayın 30unda

Etkinlilk açarsam bunun için, "mark as completed" gibi bir şey olmadığı için yatırmış olsam bile hatırlatacak.

Hatırlatıcı açarsam, custom notificaiton time koyamıyorum (maille de hatırlatmasını istiyorum da).

Yanlış mı bakıyorum?

Calender'dan recurring event koyun her ayin 30'unda su saate hatirlatsin (bildirim gondersin, eposta atsin vb) diye.

  • crown  (12.10.17 22:33:35)
30undaki etkinlik için 21,25,28inde hatırlat dedim mesela. 21inde ödeyince diğerlerini görmek istemiyrum.

Hatırlatıcıda mark as completed var ama etkinlikte tek tek silmek grekiyor.
  • Cursed Chico  (12.10.17 22:38:20)
Mail olarak hatırlata devam etkinlik açıp. Hatırlatıcıyı kullanamıyorum çünkü. TElefona bakmasam birk aç saaat o hatırlatıcı gidecek. ama tekrarlı etkinlk bildirimleri ve mail bildirimleri bunıu engelliyorç

  • Cursed Chico  (13.10.17 00:42:57)