içten takılan diş teli ?

yaptıran var mı? herhangi bir dezavantajı var mı normal takılan diş teline göre

Üzerinde kolay işlem yapılamıyor. Dıştan daha fonksiyonel.

İçten kasıt damaklı ise o ayrı tabii.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (12.10.17 18:31:26)
Konuşma ilk başlarda zor oluyor, sonra alışıyormuşsun, öyle dediler. Bir dezavantajı da parası tabii, 15 bin tl'lerde ücreti.

  • peggy  (12.10.17 18:39:33)
şeffaf plakları düşünebilirsiniz, bu ara hospitadent'te kampanya vardı bu ay için, 4.900 gibi bir fiyat belirlemişler. Ben gidicem bu hafta bir muayeneye

  • nevrochaotica  (12.10.17 18:48:39)
Temizliği daha zor oluyor

  • ruh i tibbiye  (12.10.17 20:35:39)
sırf görüntü olarak farkedilmediği için tercih ettim.

3 aydır kullanıyorum. alışması çok zor oldu. bikaç hafta konuşamadım. pelteklik oluştu. dil aşırı tahriş oldu. wax falan değil de gishy goo diye bi silikon baya yardımcı oldu. dil alışınca kullanmadım. tuhaf bi kokusu var zaten.

şuan alıştım. dil iyileşti. temizlik konusunda çok sıkıntı çekmiyorum. dıştan tel ile bir farkı olduğunu sanmıyorum. ama şu doktorun kullandığı aynalardan edin. bi de küçük bi fener oldu mu dişlerini kontrol etmek iyi oluyor. bazen temizlenmeyen yerler falan kalınca görüyorsun.
  • sttc  (12.10.17 22:02:27)