İzmir-Ayvalık arası ulaşım

Selam duyuru,

20 Ekim akşamı yaklaşık 4 bavul ile İzmir Havalimanı'ndan Ayvalık'a ulaşmamız lazım (2kişi). Otogar üzerinden otobüs seçeneği aklımda, ama, acaba bu tarz bir taşıma yapan tanıdığı (havalimanından alıp Ayvalık merkeze bırakabilecek) olan var mı? Bildiğiniz birileri varsa yeşillendirirseniz minnettar olurum.

Ayvalık’la görüşüp taksicilerden fiyat alabilirsiniz. Ayvalık Adnan Menderes arası yazın taksi yapıyorlar, kışın işler düşük belki uygun bir fiyat çekebilirler.

  • drystedb efficacious  (12.10.17 03:42:38)
armut.com'u deneyin bence.

  • for the record  (12.10.17 09:13:59)
leydi turizm diye aratın birincisi.
ikincisi havalimanından bornova servisine binin, sonrasında pamukkale araçları ile ulaşın.

leydi turizm ile görüşürken aytur vip ve bantur vip için de bilgi sorun. yardımcı oluyorlar.

taksi anasının nikahını ister, 200 km yol.
  • minyatur dev  (12.10.17 15:06:37)