Bu çantayı alayım mı?

Çok soruldu ama ben de sorayım, bilgisayar taşımak için bu çantayı alayım mı ?

urun.n11.com

Ya da bundan mı alayım, bilgisayar bölmesi var diyor ama düz sırt çantası bence urun.n11.com

Ya da önerilerinizi alayım.

edit: biraz güzel olsun, çok kaba olmasın istiyorum.

  • secrexv2  (10.10.17 23:43:53)
Samsonite'ın bir farklı modelini kullanıyorum 14' lik. Çok memnunum. Bu model de güzel.

Diğeri kötü duruyor baya, hercshel mi ne olan.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (10.10.17 23:45:02)
Şıklık şart değilse şu; urun.n11.com

  • harvey  (10.10.17 23:48:33)
Samsonite'ın düz bir versiyonu var. al herşey için kullan.

  • dedim dedim de kime dedim  (10.10.17 23:50:07)
Bir de bilgisayar taşımak için kullanacaksanız çantanın hafif olması da mühim. Ağırlığını bi kontrol edin.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (10.10.17 23:54:32)
Bence briket gibi, estetik değil.

  • Bruce  (10.10.17 23:57:29)
@Bruce ikisi de mi briket gibi yahu ?

  • yaraticinick  (11.10.17 00:01:50)
Yaklaşık 3 yıldır Samsonite kullanıyorum, zaten 2 yıl garantili ürünler.
Yorumlarda denk gelince linke bakmadım bile :) Öneririm.

PS. Tekrar linke de baktım. Bu model ben çantamı alırken bile vardı sanki, epey indirime girdiği oluyor farklı mağazalarda. Bimeks, D&R, Samsonite kendi mağazası, Teknosa vb hepsini bir tarayın derim. Çok gözlü ancak biraz ağır ve ufak bir model olabilir. Renk kusursuz. Postacı modeli de vardı o dönem. Görerek alın derim internetten alsanız bile.
  • hana bi  (11.10.17 00:05:38 ~ 00:09:05)
İkinciyi görmemişim :|
O hoşmuş, başka ıvır zıvır çok koymam diyorsan yeter gibi. Tabii adaptörünün ne kadar kalın olduğu da önemli, kimileri ince uzun oluyor kimileri tıknaz; ona da dikkat et bence.

  • Bruce  (11.10.17 00:10:21)
abi bi çantaya o kadar para verilir mi?

al, gitsin şu turkcell'de satılanlardan birini. HP'nin ürünü zaten, su geçirmez özellikte ve yarım kilo ağırlığı var. daha ne.
  • secrexv2  (11.10.17 00:11:16)
Haha Turkcell linklerine de tıkladım (Sahi onlar ne zamandır çanta satar oldu yahu?) İlk link bizim şirketin verdiği çanta :) Eminim 2-3 şirkette daha vardır İstanbul'da, zira oturduğum sitede bile birinde aynı çantaya rastladım sonrasında. Neyse işin özü tasarım olarak fena bir ürün değil ancak iç kısmındaki koruma benim çantayı ilk kullanımımda koltukta düz dururken dengede kalmayıp düşmesinin de etkisiyle laptopu yeterince koruyamayacağı gibi bir izlenim edinip kendisini bir kenarda tutmama neden olmuştu. Diğer ürüne o para koruması için verildi yani. Tercih tabii.

Dediğim gibi gözle görün bakın, öyle karar verin.

PS. Hanimiş bizim tik'ler? :)
  • hana bi  (11.10.17 00:22:00)
case logic rb414 aldım çok memnunum tavsiye ederim.

  • follow rivers  (11.10.17 02:57:55)
Almayan fatih ürek olsun!

  • [GODDARD]  (11.10.17 12:36:56)