[]

ingilizce kursu gibi bisey ariyorum

Simdi durum soyle: klasik, anliyorum ama konusamiyorum. Filimleri filan altyazisiz izliyorum milletle maillesiyorum ediyorum filan ama konusma gelince tamamen sifirim. Abartmiyorum, en son discordda bir saat icinde uc kelime filan edebildim o derece.

Bu sabah calistigim yerde bir sirket ile sunum/toplanti oldu, normalde ingilizce olacakti ama hintli eleman gelemeyince toplantiyi turkce yaptik. Son iki gunde gotum tutustu ama afedersiniz. Bu sefer ucuz yirttim ama tekrar boyle bir duruma dusmek istemiyorum. Dun patrona demistim durum boyle boyle haberin olsun sen sunarsin ben kafa sallarim anca diye dedi bul bi yer gondereyim gelistir kendini.

Bu durumu da goze alarak nasil bir yol izleyebilirim? Duz ingilizce kursuna gidersem bi faydasi olmaz gibi geliyor. pratik yapmam lazim aslinda ama durum dedigim gibi iste, sikinti buyuk. Bildigin ik mik ettim bir saat boyunca. Nasi yaparim? bi yol gosterin agalar.

 
yabancı ev arkadaşı al.


  • sta  (11.10.17 00:10:51) 
uygun fiyata özel ders bulabilirsin, şöyle bir şey gördüm bir de englishspokencafe.com Ama gramer vs çalışmadan konuşman da çok ilerlemez, derdini anlatırsın, ikisini birlikte yapmaya çalış.

Bilgi Üniv. kursu var ama fiyatlar pahalı olabilir. konusmakulubu.net
  • kaset  (11.10.17 10:30:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.