[]

Gülben Ergen olayı ne?

MEB aralarındaki protokolü sonlandırmış falan. Seks skandalı falan yazmışlar, kasedi mi çıktı, noldu?
 
Olayı bilmiyorum da onun seks videosu vardı zaten.


  • dissendium  (10.10.17 19:08:39) 
Eşini yine evli bir adamla aldattı.

Bundan önce de yeşim salkımın kocasıyla yeşim salkım evliyken birlikte olmuş, ondan önce de seren serengilin manitasıyla seren serelgil birlikteyken birlikte olmuş.

Yeşim salkım ve seren serengil'de bu son olay üzerine aktif olarak üstüne gittiler, doğan medya grubu gülben ergeni korumaya çalıştı filan denildi, kanal a mı a haber mi neyse onlar da malum bunlara karşı olduğu için onlarda karşı atakta bulundular falan filan. Yani malum sitelerden takip ettiğim kadarıyla yeni bir seks kasedi çıkmadı henüz, hep yabancı isimler anasayfaya düşüyor hala.
  • mete kudur  (10.10.17 19:10:50) 
Seks kasedi halihazırda bulunmaktadır kendisinin. P*rnhub sitesinden izlenebilir


  • bobinhoo  (10.10.17 19:14:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.