Saat tavsiyesi

Ben olsaydım şunu alırdım diyebileceğiz almayı düşündüğünüz saat çeşidi var mı acaba? Deri kordunlu olmak şartıyla www.saatvesaat.com.tr Şöyle bi şey olabilir mesela

bütçe nedir?

  • binder dandet  (10.10.17 18:10:20)
Fiyat üst sınırın nedir? 1000 civarı verebileceksen Emporio Armani öneririm deri saatte ben. Neredeyse iki katına çıkmış saat fiyatları bu arada. 500-600'e gayet güzel saat alınabiliyordu birkaç sene önce Armani'den.

  • jack of hearts  (10.10.17 18:10:52 ~ 18:12:37)
500 600 küsüre kadar olabilir

  • buenas  (10.10.17 18:11:20)
Evladiyelik saat arıyorsan seiko'nun kinetik ya da automatik makinalı saatlerine bakacaksın.

Düşün dünyada hayat bitmiş ve biri (bişey) kumları eşeliyor, bir saat çıkıyor. Ama saat hala çalışmakta.

Hah işte o saat seiko.
  • binder dandet  (10.10.17 18:12:07 ~ 18:12:44)
En sevdiğim saatim şuydu mesela benim:
www.skywatches.com.sg

Orient saatler hem sağlam, hem şık oluyor genelde.
  • jack of hearts  (10.10.17 18:18:30)
@jack of hearts
ın bahsettiği orientler'de mesela seiko'nun markasıdır.

  • binder dandet  (10.10.17 18:24:47)
orient bambino ya bak. fiyatlar yüksek olduğu için 500 ün üzerinde olabilir biraz ama pazarlıkla halledilir. gerçekte fotoğraftakilerden çok daha alımlı duruyor ayrıca. bilekte denemekte fayda var.

bu arada orient seiko nun markası değildir diye biliyorum. lorus ve pulsar seiko nun alt segment markaları ama orient ayrı. ikisi de japon malı sadece öyle bi benzerlik var.
  • fyodor fyodorovic  (10.10.17 19:12:46)
@buenas bu paylaştığın saat güzel.

  • silver apple  (10.10.17 22:26:26)