Ekteki Sinbo filtre kahve makinesi ara sıra kullanım için iyi bir seçim mi?

Eşimle haftada 2-3 sabah spora gitmeden kahve içiyoruz. Kahveden çok anlamıyoruz bu arada. Eve yakın olduğu için Starbucks ya da Cafe Nero'dan alıp gidiyoruz genelde. Fazla maliyetli olduğu için filtre kahve makinesi alalım dedik. Şok'ta Sinbo ürünü satılıyor 70TL'ye.

Başlangıç için alınır mı? Fiyat performans ürünü gibi duruyor. Kullanan var mı?

hizliresim.org

eğer kağıt filtreyle çalışıyorsa tadı güzel olmayabilirmiş. ona göre alın bnce.

  • sutlu nescafe  (10.10.17 16:09:26)
başlangıç için oldukça iyi.

  • giovanne  (10.10.17 16:16:02)
eski halini 40 liraya taaaaa vaktiyle burda marketten almıştım. seneeeee 2011. hala aktif olarak çatır çatır kullanılır. içerisinden metal filtre de çıkıyor, verilen paraya sonuna kadar değer.

  • zoque  (10.10.17 16:17:04)
@sutlu nescafe, Şirkette Braun un bir modeli var. Onda kağıt filtre kullanılıyor ve tadı baya güzel oluyor. Ama dediğim gibi pek anlamıyorum :)

  • elon  (10.10.17 16:30:07)
bende anlamam. başkasından duydum. sürekli filtre değiştirmek pek konforlu olmasa gerek. metal filtreliymiş zaten. sıkıntı yok :)

  • sutlu nescafe  (10.10.17 17:16:59)